304 Hakim ve Savcı'nın görev yerleri yayımlandı

18 Ekim 2011 SALI  Resmî Gazete         Sayı : 28088
 

ATAMA KARARI
 

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adlî yargı hâkim ve savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nca 27/9/2011 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu’nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

KARAR : 27.9.2011/1805

ADLÎ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

4. derecenin 1. kademesi (915-2300) göstergesi ile;

1- 126001 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Meral DEMİRBAŞ Maden (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığına,

5. derecenin 1. kademesi (835-2200) göstergesi ile;

2- 93716 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim ALTINOK Yerköy (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığına,

3- 126046 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cafiye Ece YALIM Lâdik (Vezirköprü) Hâkimliğine,

6. derecenin 1. kademesi (760-1600) göstergesi ile;

4- 125382 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Erdem ATLIHAN Siverek Hâkimliğine,

7. derecenin 2. kademesi (720-1500) göstergesi ile;

5- 94166 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zafer Adem GENCER Milâs (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına,

8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;

6- 122441 Antalya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Arif KAPLAN Ağlasun (Burdur) Cumhuriyet Savcılığına,

7- 122450 Muğla Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ORTANCA Batman Cumhuriyet Savcılığına,

8- 122453 Kartal Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Üzeyir KAZAN Dereli (Giresun) Cumhuriyet Savcılığına,

9- 122514 Düzce Adli Yargı Hâkim adayı Emrah TİRYAKİ Başkale (Van) Hâkimliğine,

10- 122596 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed Sefa YİĞİT Alaşehir Cumhuriyet Savcılığına,

11- 124549 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan KILIÇ Cihanbeyli (Konya) Hâkimliğine,

12- 124690 Isparta Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat BİLLOR Şarkikaraağaç (Yalvaç) Cumhuriyet Savcılığına,

13- 124694 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih SARPKAYA Ağlasun (Burdur) Hâkimliğine,

14- 124698 Diyarbakır Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Veysel Ali ELHATUSARU Kelkit (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığına,

15- 124706 Rize Adli Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk KAR Şirvan (Siirt) Hâkimliğine,

16- 124709 Zonguldak Adli Yargı Hâkim adayı Serkan KARAOĞLU Hadim (Konya) Hâkimliğine,

17- 124710 Ünye Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Musa GÜNEY Simav (Uşak) Cumhuriyet Savcılığına,

18- 124714 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gökhan Emre ALBAY Reşadiye (Tokat) Cumhuriyet Savcılığına,

19- 124715 Konya Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim CERAN Zara (Sivas) Hâkimliğine,

20- 124716 Denizli Adli Yargı Hâkim adayı Adem KESKİN Kale (Denizli) Hâkimliğine,

21- 124723 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğursay YAYLACI Sarıoğlan (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına,

22- 125123 Sincan Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Belgizar BALAMAN Bayındır (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığına,

23- 125124 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Seda ŞENCANLI Bahçesaray (Bitlis) Hâkimliğine,

24- 125129 Tokat Adli Yargı Hâkim adayı Nurten ÖZEN Of (Trabzon) Hâkimliğine,

25- 125130 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgür KOCAKAYA Karamürsel (Kocaeli) Hâkimliğine,

26- 125131 Ağrı Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halil İbrahim ASLAN Kağızman (Kars) Cumhuriyet Savcılığına,

27- 125132 Sivas Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Oğuzhan ASILTÜRK Amasya Cumhuriyet Savcılığına,

28- 125133 Mersin Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hazım Agah TUT Gürpınar (Van) Cumhuriyet Savcılığına,

29- 125134 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeynep TÜRKOĞLU Kurşunlu (Çankırı) Cumhuriyet Savcılığına,

30- 125139 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin ASLAN Bartın Cumhuriyet Savcılığına,

31- 125140 Karabük Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet AVCI Ayvalık (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığına,

32- 125145 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Mecit DEMİR Solhan (Bingöl) Hâkimliğine,

33- 125146 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Seda TUNCER Genç (Bingöl) Hâkimliğine,

34- 125154 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yusuf BÜYÜKKARDAŞLAR Ereğli (Konya) Cumhuriyet Savcılığına,

35- 125156 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tolgahan ÖZMEN Taraklı (Sakarya) Hâkimliğine,

36- 125158 Karabük Adli Yargı Hâkim adayı Dilek ÖKTEM YAŞAR Lice (Diyarbakır) Hâkimliğine,

37- 125167 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Fatma Burcu GÜREL Çorlu Hâkimliğine,

38- 125168 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İclal ÇELİK Gölhisar (Burdur) Cumhuriyet Savcılığına,

39- 125169 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gülşah GEÇEN Mesudiye (Ordu) Cumhuriyet Savcılığına,

40- 125171 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Burçin IŞIK Saray (Van) Hâkimliğine,

41- 125172 Çarşamba Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Harun DUYKU Erbaa (Tokat) Cumhuriyet Savcılığına,

42- 125176 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Arda KAMAN Akseki (Manavgat) Hâkimliğine,

43- 125178 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Denizhan HOROZGİL Yenipazar (Aydın) Hâkimliğine,

44- 125179 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gülşen KAÇAR KIZILER Karlıova (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığına,

45- 125180 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuğçe Özlem ATİLA Espiye (Giresun) Hâkimliğine,

46- 125183 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih GÜZEL Karasu (Sakarya) Hâkimliğine,

47- 125184 Isparta Adli Yargı Hâkim adayı Emrah KIZILHİSAR Şenkaya (Oltu) Hâkimliğine,

48- 125196 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Savaş KOÇYİĞİT Adilcevaz (Bitlis) Hâkimliğine,

49- 125201 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali ERSİN Türkeli (Sinop) Hâkimliğine,

50- 125202 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Hatice DEPEDELEN Çavdır (Burdur) Hâkimliğine,

51- 125203 Giresun Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali Nazmi DANDİN Bayburt Cumhuriyet Savcılığına,

52- 125212 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba SERT Düzce Hâkimliğine,

53- 125213 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin AVCI Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığına,

54- 125219 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gizem YAHŞİ Ilgaz (Çankırı) Cumhuriyet Savcılığına,

55- 125223 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ata Serdar DUMLUPINAR Kırıkhan (Hatay) Hâkimliğine,

56- 125224 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeliha DERELİ Safranbolu (Karabük) Cumhuriyet Savcılığına,

57- 125227 İnebolu Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan KÖSE Yunak (Akşehir) Cumhuriyet Savcılığına,

58- 125228 Van Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehdi ÖZÇOBAN Lâdik (Vezirköprü) Cumhuriyet Savcılığına,

59- 125242 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurdan DOĞAN Eruh (Siirt) Hâkimliğine,

60- 125246 Siirt Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serpil TELLİ Senirkent (Isparta) Cumhuriyet Savcılığına,

61- 125248 Denizli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Seçil AKMAN Silvan (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığına,

62- 125250 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Yasemin VOLKANGİL Çiftlik (Niğde) Hâkimliğine,

63- 125251 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gediz ÜNSAL Patnos (Erciş) Cumhuriyet Savcılığına,

64- 125255 Rize Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat ÖZGEN Gülnar (Silifke) Cumhuriyet Savcılığına,

65- 125263 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sinem MANAP Olur (Oltu) Hâkimliğine,

66- 125272 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hülya ATÇA Eflâni (Karabük) Hâkimliğine,

67- 125275 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Nazlı BOSTAN Abana (İnebolu) Hâkimliğine,

68- 125278 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Kamil YURT Ulaş (Sivas) Hâkimliğine,

69- 125282 Akşehir Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Deniz MALKOÇ Şiran (Gümüşhane) Hâkimliğine,

70- 125289 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan Boran BOZDOĞAN Almus (Tokat) Cumhuriyet Savcılığına,

71- 125292 Karabük Adli Yargı Hâkim adayı Burak HIZARCIOĞLU Çatalzeytin (İnebolu) Hâkimliğine,

72- 125294 Üsküdar Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut Alper KILIÇ Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

73- 125301 Mersin Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin YILMAZ Yusufeli (Artvin) Cumhuriyet Savcılığına,

74- 125302 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Arife BALKAYA İkizdere (Rize) Hâkimliğine,

75- 125307 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur GÜRSES Orta (Çankırı) Cumhuriyet Savcılığına,

76- 125311 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Selcan YAZARLI Pınarbaşı (Kayseri) Hâkimliğine,

77- 125312 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet Sinan YAĞAN Kalkandere (Rize) Cumhuriyet Savcılığına,

78- 125315 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Hatice ŞAHİN Bilecik Hâkimliğine,

79- 125318 Gaziantep Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem BİLGİN Çayırlı (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığına,

80- 125322 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İlyas AY Bünyan (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına,

81- 125325 Salihli Adli Yargı Hâkim adayı Arif ZENGİN Hüyük (Seydişehir) Hâkimliğine,

82- 125326 Fethiye Adli Yargı Hâkim adayı Özgün TAŞKIN MEYDAN Erfelek (Sinop) Hâkimliğine,

83- 125329 Nazilli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gültekin TOPSAKAL Akçakale (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığına,

84- 125331 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emrullah AKMAN Refahiye (Erzincan) Hâkimliğine,

85- 125333 Kozan Adli Yargı Hâkim adayı Ömer DADAL Alucra (Şebinkarahisar) Hâkimliğine,

86- 125334 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serpil ÖZGÜN Yenice (Karabük) Hâkimliğine,

87- 125336 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice ÖZTOPRAK Sivaslı (Uşak) Hâkimliğine,

88- 125341 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erhan YALÇIN Vakfıkebir (Trabzon) Hâkimliğine,

89- 125346 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özhan GÜZEL Posof (Ardahan) Hâkimliğine,

90- 125351 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa TUFAN Çumra (Konya) Hâkimliğine,

91- 125354 Karabük Adli Yargı Hâkim adayı Davut TAŞCI Espiye (Giresun) Hâkimliğine,

92- 125358 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emre GARİPOĞLU Halfeti (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

93- 125362 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep KURT Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliğine,

94- 125363 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zafer SANCAR Köyceğiz (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına,

95- 125366 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sinem TAMA Tarsus Hâkimliğine,

96- 125377 Üsküdar Adli Yargı Hâkim adayı Bilal İNCİK Şefaatli (Yozgat) Hâkimliğine,

97- 125384 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Sumru OKAYER İkizce (Ünye) Hâkimliğine,

98- 125387 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Buket Gülden KAYA Ulubey (Uşak) Hâkimliğine,

99- 125389 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Enis KORKMAZ Eskil (Aksaray) Hâkimliğine,

100- 125390 Nevşehir Adli Yargı Hâkim adayı Fitnat DOĞRU Eruh (Siirt) Hâkimliğine,

101- 125393 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer BİLGİN Kumru (Ünye) Cumhuriyet Savcılığına,

102- 125394 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hikmet BAKAN Pazaryeri (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığına,

103- 125403 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hatice Hilal İLDENİZ Bartın Cumhuriyet Savcılığına,

104- 125407 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nihal BARAK Yerköy (Yozgat) Hâkimliğine,

105- 125410 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ender Yakup AKER Gemerek (Sivas) Cumhuriyet Savcılığına,

106- 125415 Kozan Adli Yargı Hâkim adayı Zişan GÖZLÜDERE Harran (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

107- 125418 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Duygu KAYHAN Arpaçay (Kars) Hâkimliğine,

108- 125419 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Deniz BOZCA Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliğine,

109- 125421 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Rifat HANÇERKIRAN Yeşilhisar (Kayseri) Hâkimliğine,

110- 125422 Kırıkkale Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Çiğdem YAYLA Ünye Cumhuriyet Savcılığına,

111- 125428 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat OLUK Dörtyol (İskenderun) Hâkimliğine,

112- 125431 Bafra Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat AKYÜZ Şirvan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığına,

113- 125434 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gurbet ALTIN KAYNAK Marmaris (Muğla) Hâkimliğine,

114- 125435 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ÖZDEMİR Çermik (Diyarbakır) Hâkimliğine,

115- 125437 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Tuba YILMAZ Bucak (Burdur) Hâkimliğine,

116- 125440 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Köksal GÜMÜŞ İdil (Midyat) Hâkimliğine,

117- 125441 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Galip Yılmaz ÖZKURŞUN Urla (İzmir) Cumhuriyet Savcılığına,

118- 125445 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Veys Han GÜNEN Sivrihisar (Eskişehir) Hâkimliğine,

119- 125446 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ferhat YILDIZ Şenkaya (Oltu) Hâkimliğine,

120- 125447 Seydişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bahadır AYAYDIN Kelkit (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığına,

121- 125452 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Eda ONAROK Niğde Hâkimliğine,

122- 125454 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muammer BİRCAN Körfez (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığına,

123- 125459 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şerife Seda ÇOBAN Felâhiye (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına,

124- 125466 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Çağrı KILIÇ Bozkır (Seydişehir) Hâkimliğine,

125- 125469 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kamil Serdar ATAK Taşlıçay (Ağrı) Hâkimliğine,

126- 125474 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Başar TAŞBAŞ Gündoğmuş (Manavgat) Hâkimliğine,

127- 125476 Karabük Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet YAŞAR Lice (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığına,

128- 125480 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Pınar DEMİR YILMAZEL Muş Hâkimliğine,

129- 125482 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin DALKIRAN Taşova (Amasya) Hâkimliğine,

130- 125483 Üsküdar Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep ALDEMİR Erbaa (Tokat) Hâkimliğine,

131- 125485 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurşen GÜRBÜZ Cizre (Şırnak) Hâkimliğine,

132- 125486 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı İlkay GÜLLÜ Merzifon (Amasya) Hâkimliğine,

133- 125488 Antalya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet YETER Kargı (Çorum) Cumhuriyet Savcılığına,

134- 125491 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba BÜYÜKŞAHİN Hozat (Tunceli) Hâkimliğine,

135- 125493 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aylin ERSAN ÇAKIR Hekimhan (Malatya) Hâkimliğine,

136- 125496 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Meral TÜRKOGLU Felâhiye (Kayseri) Hâkimliğine,

137- 125499 Malatya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Melih ALPASLAN Gökçebey (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığına,

138- 125501 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Samet ALTINSOY Harran (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

139- 125502 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurullah BİLGE Seydişehir Hâkimliğine,

140- 125509 Üsküdar Adli Yargı Hâkim adayı Derya AKÇİMEN Gölpazarı (Bilecik) Hâkimliğine,

141- 125510 Van Adli Yargı Hâkim adayı Elif Gülşen NERGİZ Tefenni (Burdur) Hâkimliğine,

142- 125512 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şeyma (BAŞKAN) KOCAMAN Baykan (Siirt) Hâkimliğine,

143- 125513 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar ERDOĞAN Dargeçit (Midyat) Cumhuriyet Savcılığına,

144- 125514 Tokat Adli Yargı Hâkim adayı Şule ŞİMŞEK ARSLAN Sultandağı (Bolvadin) Hâkimliğine,

145- 125517 Yozgat Adli Yargı Hâkim adayı Nazan ÖZTÜRK Zara (Sivas) Hâkimliğine,

146- 125522 Zonguldak Adli Yargı Hâkim adayı Mehtap ÇELİKBİLEK Kurucaşile (Bartın) Hâkimliğine,

147- 125523 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Eda GERDAN Korgan (Ünye) Hâkimliğine,

148- 125529 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı Esma MADRAN Hani (Diyarbakır) Hâkimliğine,

149- 125534 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hale Müyesser MENDİ Merzifon (Amasya) Hâkimliğine,

150- 125535 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülay KARA SARICAM Sason (Batman) Hâkimliğine,

151- 125538 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet ÜNAL Kadınhanı (Konya) Cumhuriyet Savcılığına,

152- 125539 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Satı TAŞKAYA Çamardı (Niğde) Hâkimliğine,

153- 125541 Bafra Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem KARATAŞ Çayıralan (Boğazlıyan) Cumhuriyet Savcılığına,

154- 125542 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cihan SAĞLAM Pınarhisar (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığına,

155- 125554 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gürhan Okan US Çiçekdağı (Kırşehir) Cumhuriyet Savcılığına,

156- 125557 Isparta Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sevilay YILDIZ ARIKAN Marmara (Bandırma) Cumhuriyet Savcılığına,

157- 125558 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Betül DEMİRUS Tonya (Trabzon) Hâkimliğine,

158- 125560 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Özlem KÜLCÜ Divriği (Sivas) Cumhuriyet Savcılığına,

159- 125562 Van Adli Yargı Hâkim adayı Zülkif YAĞMUR Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

160- 125564 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Erkan ÇÖREK Digor (Kars) Cumhuriyet Savcılığına,

161- 125567 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat KARAGÖZ Tire (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığına,

162- 125570 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba YÖNEY Aralık (Iğdır) Hâkimliğine,

163- 125572 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Bengisu TUZCU BİLİCİ Kozaklı (Nevşehir) Hâkimliğine,

164- 125573 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Engin KARA Sason (Batman) Cumhuriyet Savcılığına,

165- 125575 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgür ERGİN Durağan (Boyabat) Hâkimliğine,

166- 125578 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özge ÖZNALÇİN Erdemli (Mersin) Hâkimliğine,

167- 125581 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed GÜNDOĞDU Sütçüler (Isparta) Hâkimliğine,

168- 125585 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Ayşenur ÜNAL Ardahan Hâkimliğine,

169- 125590 Kartal Adli Yargı Hâkim adayı Sena DAĞDELEN İscehisar (Afyonkarahisar) Hâkimliğine,

170- 125595 Tavşanlı Adli Yargı Hâkim adayı Uğur AKSAN Nazımiye (Tunceli) Hâkimliğine,

171- 125599 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeyyat HABİBOĞLU Sarız (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına,

172- 125600 Elazığ Adli Yargı Hâkim adayı Aslı TANRIVERDİ Yıldızeli (Sivas) Hâkimliğine,

173- 125603 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Dilek Arzuhan YEŞİL Beytüşşebap (Şırnak) Hâkimliğine,

174- 125605 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kevser DEMİREL Manavgat Hâkimliğine,

175- 125608 Osmaniye Adli Yargı Hâkim adayı Ali ÜSTÜNER Gürgentepe (Ordu) Hâkimliğine,

176- 125609 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muradiye AVCI Eynesil (Giresun) Hâkimliğine,

177- 125612 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ÇEVİK Hani (Diyarbakır) Hâkimliğine,

178- 125616 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hilal BOZATLI Meriç (Edirne) Hâkimliğine,

179- 125618 Gaziantep Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali KASIRGA Gökçeada (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığına,

180- 125622 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet ASIL Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığına,

181- 125623 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sahire Gökçe ARKÇI Karaisalı (Adana) Hâkimliğine,

182- 125627 Van Adli Yargı Hâkim adayı Özlem KÖŞKER ÇELİK Kavak (Samsun) Hâkimliğine,

183- 125629 Çankırı Adli Yargı Hâkim adayı Emel ÇAKIRSİPAHİ Ağrı Hâkimliğine,

184- 125630 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ersoy ALTINTAŞ Bozdoğan (Nazilli) Cumhuriyet Savcılığına,

185- 125637 Oltu Adli Yargı Hâkim adayı Erdem TAN Tufanbeyli (Kozan) Hâkimliğine,

186- 125653 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih ÖZER Tutak (Ağrı) Hâkimliğine,

187- 125658 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Reşit Tufan ÇINAR Ömerli (Mardin) Cumhuriyet Savcılığına,

188- 125661 Muğla Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuğba SAV ŞENGÜL Kozluk (Batman) Cumhuriyet Savcılığına,

189- 125664 Mersin Adli Yargı Hâkim adayı Emine SALT KILINÇ Enez (Edirne) Hâkimliğine,

190- 125667 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Güler YILDIRIM Baykan (Siirt) Hâkimliğine,

191- 125847 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Canan KURNAZ Arapgir (Malatya) Hâkimliğine,

192- 125849 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Pınar ÖKTEN Ağrı Cumhuriyet Savcılığına,

193- 125850 Alanya Adli Yargı Hâkim adayı Yasemen GÜNDAY Horasan (Erzurum) Hâkimliğine,

194- 125852 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Özlem KAHRAMAN Didim (Söke) Hâkimliğine,

195- 125853 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Nigar DÖĞENCİ Ardanuç (Artvin) Hâkimliğine,

196- 125854 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali ÖZGİLİK Akkuş (Ünye) Cumhuriyet Savcılığına,

197- 125855 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ayşegül REYHAN Foça (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığına,

198- 125858 Giresun Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ramazan GÖKÇE Sarayköy (Denizli) Cumhuriyet Savcılığına,

199- 125860 Osmaniye Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba AYDINYURT İliç (Erzincan) Hâkimliğine,

200- 125861 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Özge KOYUNCU Osmaneli (Bilecik) Hâkimliğine,

201- 125866 Elbistan Adli Yargı Hâkim adayı Ertuğrul DÜŞKÜN Gerger (Adıyaman) Hâkimliğine,

202- 125868 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülten FINDIK Gümüşhacıköy (Amasya) Hâkimliğine,

203- 125869 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Ömer YILMAZ Hınıs Hâkimliğine,

204- 125870 Salihli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hakan AŞIK Amasya Cumhuriyet Savcılığına,

205- 125871 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Önder Fatih ÜRESİN Yeşilhisar (Kayseri) Hâkimliğine,

206- 125873 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ersin ŞARE İscehisar (Afyonkarahisar) Hâkimliğine,

207- 125874 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kübra ARSLAN Arguvan (Malatya) Hâkimliğine,

208- 125875 Malatya Adli Yargı Hâkim adayı Burcu GÜN Alucra (Şebinkarahisar) Hâkimliğine,

209- 125878 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Caner İLKAN Karakoçan (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığına,

210- 125880 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuba KELEŞ Tomarza (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığına,

211- 125881 Şanlıurfa Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuba BÜTÜN Türkoğlu (Kahramanmaraş) Cumhuriyet Savcılığına,

212- 125883 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gülsüm Gizem ALTUNAY Göle (Ardahan) Cumhuriyet Savcılığına,

213- 125885 Akşehir Adli Yargı Hâkim adayı Hilal OZAN Akhisar Hâkimliğine,

214- 125886 Isparta Adli Yargı Hâkim adayı Fatih DURMUŞ Derinkuyu (Nevşehir) Hâkimliğine,

215- 125887 Van Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet ÖKSÜZOĞLU Artvin Cumhuriyet Savcılığına,

216- 125888 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sevim ÖZCAN Özalp (Van) Hâkimliğine,

217- 125889 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ÇELİK Karaman Hâkimliğine,

218- 125894 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nur BAKIR Beydağ (Ödemiş) Hâkimliğine,

219- 125895 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer YILMAZ Yozgat Cumhuriyet Savcılığına,

220- 125897 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı İnci ÜNLÜ Yüksekova (Hakkari) Hâkimliğine,

221- 125898 Fethiye Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Özlem EROĞLU Babaeski (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığına,

222- 125900 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Medine ER (HALEFOĞLU) Gelendost (Yalvaç) Hâkimliğine,

223- 125901 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmet DALASLAN Marmaris (Muğla) Cumhuriyet Savcılığına,

224- 125902 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail AKÇA Kozan (Kozan) Cumhuriyet Savcılığına,

225- 125903 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Asena DEMİRKOL Şile (Üsküdar) Cumhuriyet Savcılığına,

226- 125906 Kırıkkale Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba AKYOL Gercüş (Midyat) Hâkimliğine,

227- 125907 Çorum Adli Yargı Hâkim adayı Tenzile BELGİN Korgan (Ünye) Hâkimliğine,

228- 125908 Nevşehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa EKİM Söğüt (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığına,

229- 125909 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet KARAN Erbaa (Tokat) Hâkimliğine,

230- 125910 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Murat GÜLER Kozaklı (Nevşehir) Hâkimliğine,

231- 125911 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Tülay AKCEYLAN Bozkurt (İnebolu) Hâkimliğine,

232- 125913 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Mine USTA KERİMOĞLU Mesudiye (Ordu) Hâkimliğine,

233- 125918 Batman Adli Yargı Hâkim adayı Kevser CEYLAN KOCA Hekimhan (Malatya) Hâkimliğine,

234- 125921 Kırıkkale Adli Yargı Hâkim adayı Samet Can ACAR Uluborlu (Isparta) Hâkimliğine,

235- 125923 Nevşehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hakan YILDIZ Yeşilova (Burdur) Cumhuriyet Savcılığına,

236- 125925 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nurhayat DİLER Göle (Ardahan) Cumhuriyet Savcılığına,

237- 125926 Osmaniye Adli Yargı Hâkim adayı Memiş Mehmet DURMUŞ Aladağ (Kozan) Hâkimliğine,

238- 125928 Sivas Adli Yargı Hâkim adayı Kadir ÇAKMAK Yunak (Akşehir) Hâkimliğine,

239- 125930 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emre GÜLTEK Araklı (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığına,

240- 125932 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Eda SUNGUR Ahlat (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığına,

241- 125933 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakan KAPTAN Akçaabat (Trabzon) Hâkimliğine,

242- 125934 Çorlu Adli Yargı Hâkim adayı Derya Deniz ARSLAN Bayat (Çorum) Hâkimliğine,

243- 125937 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Mehtap ALKAN Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

244- 125938 Antalya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Betül DEMİR Sinanpaşa (Afyonkarahisar) Cumhuriyet Savcılığına,

245- 125939 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Akif DÜZGÜN İznik (Bursa) Cumhuriyet Savcılığına,

246- 125940 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Özlem HANÇERLİOĞLU Hafik (Sivas) Hâkimliğine,

247- 125943 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Gül Sema ÇEVİK Gündoğmuş (Manavgat) Hâkimliğine,

248- 125944 Elbistan Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Fatih ÖZDEMİR Gölbaşı (Adıyaman) Cumhuriyet Savcılığına,

249- 125948 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Esin TÜRKEL Göynücek (Amasya) Hâkimliğine,

250- 125949 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Ceyhan BİLGİCİ Pervari (Siirt) Hâkimliğine,

251- 125953 Bafra Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatma MADEN ÖZ Saray (Van) Cumhuriyet Savcılığına,

252- 125954 Çarşamba Adli Yargı Hâkim adayı Merve Nagihan BAYSAL Azdavay (Kastamonu) Hâkimliğine,

253- 125955 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Hilal KÖRÜKLÜ Iğdır Hâkimliğine,

254- 125956 Sivas Adli Yargı Hâkim adayı Elif EYİ Gazipaşa (Alanya) Hâkimliğine,

255- 125959 Uşak Adli Yargı Hâkim adayı Bahar GÜMÜŞTEKİN Çameli (Denizli) Hâkimliğine,

256- 125960 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa SEVER Altıntaş (Kütahya) Cumhuriyet Savcılığına,

257- 125961 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Esin DAŞCI Sarıveliler (Ermenek) Hâkimliğine,

258- 125963 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sibel ARSLANER Saimbeyli (Kozan) Cumhuriyet Savcılığına,

259- 125964 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep Ceren AHEN Silifke Hâkimliğine,

260- 125965 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gonca CANDAN Çamlıhemşin (Rize) Hâkimliğine,

261- 125966 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif ALİYAZICIOĞLU AKKİRAZ Kulp (Diyarbakır) Hâkimliğine,

262- 125967 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülşah BİNİCİ Tatvan (Bitlis) Hâkimliğine,

263- 125970 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ali Rıza ARIGTEKİN Gölyaka (Düzce) Hâkimliğine,

264- 125971 Karabük Adli Yargı Hâkim adayı Şemsettin DERELİ Karacasu (Nazilli) Hâkimliğine,

265- 125978 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Zehra Hatice YAZICI Altınözü (Hatay) Hâkimliğine,

266- 125979 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasret BUDAK Araç (Kastamonu) Cumhuriyet Savcılığına,

267- 125982 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin Onur ALTINIŞIK Ulaş (Sivas) Cumhuriyet Savcılığına,

268- 125983 Osmaniye Adli Yargı Hâkim adayı Selma KARAMIK LAZ Lâdik (Vezirköprü) Hâkimliğine,

269- 125991 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sibel HABİLOĞLU Narman (Oltu) Hâkimliğine,

270- 125992 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gamze DEMİR Eskil (Aksaray) Hâkimliğine,

271- 125994 Bingöl Adli Yargı Hâkim adayı Esmehan AKDEMİR Salıpazarı (Çarşamba) Hâkimliğine,

272- 125995 Üsküdar Adli Yargı Hâkim adayı Reyhan KÖSE Malazgirt (Muş) Hâkimliğine,

273- 125996 Şanlıurfa Adli Yargı Hâkim adayı Gülay UÇAR KILINÇ İhsaniye (Afyonkarahisar) Hâkimliğine,

274- 125998 Silifke Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ATASOY Mazgirt (Tunceli) Hâkimliğine,

275- 125999 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf EREN Cide (İnebolu) Hâkimliğine,

276- 126003 Bafra Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet TUNCEL Yayladağı (Hatay) Hâkimliğine,

277- 126004 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Volkan IŞIK Saray (Van) Cumhuriyet Savcılığına,

278- 126006 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hayriye KESER Koyulhisar (Şebinkarahisar) Cumhuriyet Savcılığına,

279- 126007 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa AVŞAR Çerkeş (Karabük) Cumhuriyet Savcılığına,

280- 126008 Mardin Adli Yargı Hâkim adayı Döndü ÇUHADAR ERBİL Bozova (Şanlıurfa) Hâkimliğine,

281- 126009 Burdur Adli Yargı Hâkim adayı Semra ATAY Saray (Van) Hâkimliğine,

282- 126012 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Sema CANPOLAT OKULMUŞ Türkeli (Sinop) Hâkimliğine,

283- 126013 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Selçuk TOR Gölköy (Ordu) Cumhuriyet Savcılığına,

284- 126014 Yozgat Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yücel ERTAŞ Ahlat (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığına,

285- 126015 Antalya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hakan AKSOY Adıyaman Cumhuriyet Savcılığına,

286- 126016 Seydişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih UÇAR Kale (Denizli) Cumhuriyet Savcılığına,

287- 126018 Yozgat Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İlyas ERGEN Adıyaman Cumhuriyet Savcılığına,

288- 126023 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Beytullah AKAN Çayeli (Rize) Hâkimliğine,

289- 126024 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hilal ERDOĞAN (DEMİR) Dargeçit (Midyat) Hâkimliğine,

290- 126027 Ünye Adli Yargı Hâkim adayı Havva YILMAZ Yusufeli (Artvin) Hâkimliğine,

291- 126029 Kastamonu Adli Yargı Hâkim adayı Burçin ERASLAN Karayazı (Erzurum) Hâkimliğine,

292- 126030 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatma ULUSOY Gelendost (Yalvaç) Cumhuriyet Savcılığına,

293- 126031 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Elif (TANYERİ) ÖZGİLİK Akkuş (Ünye) Hâkimliğine,

294- 126032 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif ÖZALP Göksun (Elbistan) Hâkimliğine,

295- 126033 Bursa Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali Mesut KAVAK Düzce Cumhuriyet Savcılığına,

296- 126034 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeynel Abidin AKKİRAZ Kulp (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığına,

297- 126035 Kırşehir Adli Yargı Hâkim adayı Zehra (HAKTANIR) ARSLANTEPE Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliğine,

298- 126036 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı İmge IŞIKLAR Küre (İnebolu) Hâkimliğine,

299- 126037 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gözde UZUN Nusaybin (Mardin) Cumhuriyet Savcılığına,

300- 126040 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Reyhan SEZGİN Sandıklı (Afyonkarahisar) Cumhuriyet Savcılığına,

301- 126042 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mesut YAZICI Iğdır Hâkimliğine,

302- 126043 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Miraç Anıl KEKLİKÇİ Şebinkarahisar Cumhuriyet Savcılığına,

303- 126044 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Birgül KARAÇADIR GÜRS Hendek (Sakarya) Hâkimliğine,

8. derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;

304- 126000 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet Nesil SARIKAYA İspir (Erzurum) Hâkimliği’ne

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.