367 Hakim ve savcı adayının atama kararı yayımlandı
Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
 
Adlî ve idari yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nca 17.07.2013 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu'nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
 
KARAR : 17.07.2013 2013/ 1432-1433-1434
 
ADLÎ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

 
8. derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;
 
1. 137409 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ersin TOY Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;
 
2. 139606 Manavgat Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe ŞENTÜRK SUNA Ereğli(Konya) Hâkimliği'ne,
 
3. 139905 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Alev Deniz DURSUN Alaşehir Hâkimliği'ne,
 
4. 150065 Tarsus Adli Yargı Hâkim adayı Bayram ÇELİK Yıldızeli (Sivas) Hâkimliği'ne,
 
5. 152900 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nagihan Name ERDAL Şavşat (Artvin) Hâkimliği'ne,
 
6. 153005 Sakarya Adli Yargı Hâkim adayı Selvi AYDIN Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,
 
7. 153007 Diyarbakır Adli Yargı C. savcı adayı İbrahim AYDIN Sındırgı (Balıkesir) C. Savcılığı'na,
 
8. 153010 Adana Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet A. AYDIN Taşköprü (Kastamonu) C. Savcılığı'na,
 
9. 153012 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar AÇIKGÖZ Nazilli C. Savcılığı'na,
 
10. 153014 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Erkam AYDOĞAN Çatak (Van) Hâkimliği'ne,
 
11. 153015 Afyonkarahisar Adli Yargı Hâkim adayı Ceren TURGUT Akşehir Hâkimliği'ne,
 
12. 153016 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Fevziye Melis AÇILAN Düzce Hâkimliği'ne,
 
13. 153018 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed Feyzi AYGÜN Mesudiye (Ordu) Hâkimliği'ne,
 
14. 153019 Yalova Adli Yargı Hâkim adayı Hayrettin ADIGÜZEL Silivri (Silivri) Hâkimliği'ne,
 
15. 153024 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı İlhami AKBABA Kaman (Kırşehir) C. Savcılığı'na,
 
16. 153026 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ARIK Uzunköprü (Edirne) Hâkimliği'ne.
 
17. 153029 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ebru S ARTIK Çarşamba Hâkimliği'ne,
 
18. 153030 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Recep AKBAYIR Altıntaş (Kütahya) Hâkimliği'ne,
 
19. 153033 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Nazife AYVAT Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
20. 153035 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Sümeyye AKDENİZ Bozüyük (Bilecik) Hâkimliği'ne,
 
21.153039 Konya Adli Yargı C. savcı adayı Ali İhsan AKDOĞAN Kuşadası (Söke) C. Savcılığı'na,
 
22. 153041 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Cihan AKIN Kiğı (Bingöl) Hâkimliği'ne,
 
23. 153046 Seydişehir Adli Yargı C. savcı adayı Osman BADEMCİ Yıldızeli (Sivas) C. Savcılığı'na,
 
24. 153048 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Elif AKMAN Bayburt Hâkimliği'ne,
 
25. 153050 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şükran ÇELİK Kilis C. Savcılığı'na,
 
26. 153051 Amasya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zekeriya AKMAN Mut (Silifke) C. Savcılığı'na,
 
27. 153053 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İzzet ARSLAN Doğubayazıt C. Savcılığı'na,
 
28. 153055 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Can AKPINAR Silifke C. Savcılığı'na,
 
29. 153056 Sungurlu Adli Yargı Hâkim adayı Sibel BAĞCI Pervari (Siirt) Hâkimliği'ne,
 
30. 153059 Vezirköprü Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet ARSLAN Ovacık (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
31.153060 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan Tarık BAGIRICI Diyarbakır C. Savcılığı'na,
 
32.153061 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Dursun AKSOY Nevşehir Hâkimliği'ne,
 
33.153062 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurullah ARSLAN Ereğli(Konya) (Ereğli) Hâkimliği'ne,
 
34.153063 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Abdulkerim AKŞİN Pazarcık (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,
 
35.153064 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Erkan AKŞİT Gölköy (Ordu) C. Savcılığı'na,
 
36.153065 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Çiğdem ARSLANMİRZA Çerkezköy (Çorlu) C. Savcılığı'na,
 
37.153066 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın BAHTİYAR Çarşamba Hâkimliği'ne,
 
38.153067 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet AKTEPE Sakarya C. Savcılığı'na,
 
39.153068 İsparta Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba ARSLANTAŞ Van Hâkimliği'ne,
 
40.153070 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülbahar BAKIR Pütürge (Malatya) Hâkimliği'ne,
 
41.153071 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Emre ARSLANTOSUN Mudanya (Bursa) C. Savcılığı'na,
 
42.153072 Van Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa BAKIR Patnos Hâkimliği'ne,
 
43.153073 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Samet ARSLANTÜRK Eruh (Siirt) Hâkimliği'ne,
 
44.153074 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Şerife AK YILDIZ Aladağ (Kozan) Hâkimliği'ne,
 
45.153075 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Yasemin BAKMAN Kargı (Çorum) Hâkimliği'ne,
 
46.153076 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Hünkar ASLAN Kadirli (Osmaniye) Hâkimliği'ne,
 
47.153078 Amasya AdliYargı Hâkim adayı Miray BALAKBABALAR DiyadinDoğubayazıt Hâkimliği'ne,
 
48.153080 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nadir AKYÜZ Lapseki (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
 
49.153081 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Meliha AŞKIN Pervari (Siirt) Hâkimliği'ne,
 
50.153082 Trabzon Adli Yargı Hâkim adayı Emrullah BALIK Fatsa (Ünye) Hâkimliği'ne,
 
51.153083 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin ALACA Çanakkale C. Savcılığı'na,
 
52.153084 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Merve YALVAÇ Niğde Hâkimliği'ne,
 
53.153086 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Osman BALIKÇI Cizre (Şırnak) Hâkimliği'ne,
 
54.153087 Sakarya Adli Yargı Hâkim adayı Eda ATAK Yeşilhisar (Kayseri) Hâkimliği'ne,
 
55.153088 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mahmut ALTIN Ünye C. Savcılığı'na,
 
56.153089 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fadime BALIM Erdek (Bandırma) Hâkimliği'ne,
 
57.153091 Erzurum Adli Yargı C. savcı adayı Mustafa ATBAŞ Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,
 
58.153092 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Ebru BARAN Vakfıkebir (Trabzon) C. Savcılığı'na,
 
59.153093 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Nurdan ALTINOK Bolvadin Hâkimliği'ne,
 
60.153095 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kaan BAŞ Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,
 
61.153096 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Bilge ATEŞ Devrek (Zonguldak) Hâkimliği'ne,
 
62.153097 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Emel BAŞARAN Kozan (Kozan) Hâkimliği'ne,
 
63.153101 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Berk APAK Sivaslı (Uşak) Hâkimliği'ne,
 
64.153102 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Erdal BAY AZAN Kırıkhan (Hatay) Hâkimliği'ne,
 
65.153103 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Metehan AVANOĞLU Hopa (Artvin) Hâkimliği'ne,
 
66.153104 Kayseri Adli Yargı C. savcı adayı Kemal APALAK İscehisar (Afyonkarahisar) C. Savcılığı'na,
 
67.153107 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet İlker BAYRAM Fatsa (Ünye) Hâkimliği'ne,
 
68.153108 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fırat BIÇAK Osmaniye C. Savcılığı'na,
 
69.153109 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Sevil YILMAZ Kozan (Kozan) Hâkimliği'ne,
 
70.153113 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Ferhat DAGDELEN Bandırma Hâkimliği'ne,
 
71.153114 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Ercan BİÇER Mazgirt (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
72.153115 Kırşehir Adli Yargı Hâkim adayı Rabia DALGALI Dereli (Giresun) Hâkimliği'ne,
 
73.153116 Mardin Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Ata ÇAM Torbalı (İzmir) C. Savcılığı'na,
 
74.153117 Bakırköy Adli Yargı C. savcı adayı Süleyman DALKILIÇ Babaeski(Kırklareli) C. Savcılığı'na,
 
75.153119 Ereğli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdullah Fatih BİLDİK Nevşehir C. Savcılığı'na,
 
76.153120 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Büşra DANACI Serik (Manavgat) Hâkimliği'ne,
 
77.153121 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Fatih Mehmet ÇAMKESEN Uşak Hâkimliği'ne,
 
78.153122 Aksaray Adli Yargı Hâkim adayı Selva ETYEMEZ Sivas Hâkimliği'ne,
 
79.153123 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı Seçil ÇAMLIDAG Hadim (Konya) Hâkimliği'ne,
 
80.153125 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Rukiye DAŞKIN Muş Hâkimliği'ne,
 
81.153127 İskenderun Adli Yargı C. savcı adayı Hikmet BİLGİL Yumurtalık (Ceyhan) C. Savcılığı'na,
 
82.153128 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Zafer DAŞKIN Azdavay (Kastamonu) Hâkimliği'ne,
 
83.153129 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Esra ÇATAL Maçka (Trabzon) Hâkimliği'ne,
 
84.153130 İstanbul Anadolu Adli Yargı C. savcı adayı Oğuzhan BİLGİN NusaybinMardin C. Savcılığı'na,
 
85. 153131 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şerife DEĞERCAN Yalvaç Hâkimliği'ne,
 
86. 153132 Düzce AdliYargı C.savcı adayı Sultan ÇAVUNDURLUOĞLUKadirliOsmaniye C. Savcılığı'na,
 
87. 153133 Amasya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yunis BİLİR Kahta (Adıyaman) C. Savcılığı'na,
 
88. 153134 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Nevzat ÇAY Tefenni (Burdur) Hâkimliği'ne,
 
89. 153135 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin DEĞİRMEN Orhangazi (Bursa) Hâkimliği'ne,
 
90. 153136 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ender ÇAYLAK Korkuteli (Antalya) Hâkimliği'ne,
 
91. 153138 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fırat ÇELİK Edirne Hâkimliği'ne,
 
92. 153139 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Tuba BOLAT Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
93. 153140 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe Nur DEMET Yüksekova (Hakkari) Hâkimliği'ne,
 
94. 153141 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Gülnur ÇELİK BİLDİK Nevşehir Hâkimliği'ne,
 
95. 153145 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan DEMİR Çameli (Denizli) C. Savcılığı'na,
 
96. 153146 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hülya ÇELİK Edirne Hâkimliği'ne,
 
97. 153147 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sinan DEMİR Torul (Gümüşhane) C. Savcılığı'na,
 
98. 153148 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Semiha BOZDEMİR Pülümür (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
99. 153149 İskenderun Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa ÇELİK Kilis Hâkimliği'ne,
 
100.153150 Konya Adli Yargı C. savcı adayı Muhammed Mustafa DEMİRBAŞ Bursa C. Savcılığı'na,
 
101.153152 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sultani ÇELİK İmranlı (Sivas) Hâkimliği'ne,
 
102.153153 Ordu Adli Yargı Hâkim adayı Şengül ÇELİK Patnos Hâkimliği'ne,
 
103.153154 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayça GANİDAĞLI DEMİRCİ Milas (Muğla) Hâkimliği'ne,
 
104.153155 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Behçet BOZKUŞ Nazimiye (Tunceli) Hâkimliği'ne,

105.153157 Edirne Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe ÇIRAKLI DEMİRCİ Ceyhan Hâkimliği'ne,
 
106.153159 Elazığ Adli Yargı C. savcı adayı Cüneyt ÇELİKTENYILDIZ Gümüşhane C. Savcılığı'na,

107.153161 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Meliha BUDAK Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği'ne,
 
108.153163 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Süleyman Tuna DİKMEN Osmaniye C. Savcılığı'na,
 
109.153164 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed Ali ÇETİN Keçiborlu (İsparta) Hâkimliği'ne,
 
110.153165 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Selahaddin BULUĞTEKİN Vezirköprü Hâkimliği'ne,
 
111.153166 Patnos Adli Yargı Hâkim adayı Öznur ÇETİN Adana Hâkimliği'ne,
 
112.153167 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı İlknur ÖZ Manavgat Hâkimliği'ne,
 
113.153168 Samsun Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsa BÜYÜK Dörtyol (İskenderun) C. Savcılığı'na,
 
114.153169 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ramazan ÇİÇEK Saray(Van) (Van) C. Savcılığı'na,
 
115.153171 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aysel BÜYÜKTAŞ ÇETİN Samsun Hâkimliği'ne,
 
116.153172 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı Pelin ÇİFTÇİ Çorum Hâkimliği'ne,
 
117.153173 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Kübra ÇOLAK Düzce Hâkimliği'ne,
 
118.153174 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İlkay CAN Amasya C. Savcılığı'na,
 
119.153177 İstanbul Anadolu Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Süleyman CAN Malatya C. Savcılığı'na,
 
120.153178 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin ÇOBAN Hacıbektaş (Nevşehir) Hâkimliği'ne,
 
121.153181 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alaattin ÇOLAK Düzce C. Savcılığı'na,
 
122.153182 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Gönül DOĞAN Şenkaya (Oltu) Hâkimliği'ne,
 
123.153189 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ümit CEYHAN Çemişgezek (Elazığ) Hâkimliği'ne,
 
124.153190 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Sinan ÇABUK Soma (Akhisar) Hâkimliği'ne,
 
125.153191 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Semiha UYAR Kayseri Hâkimliği'ne,
 
126.153192 İskenderun Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ÇAĞIN Çorum Hâkimliği'ne,
 
127.153193 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Aydın ÇIVGIN Niğde Hâkimliği'ne,
 
128.153194 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şule ÇAĞLAR Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,

129.153196 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Murat Serdar ÇAKIROĞLU Finike (Elmalı) Hâkimliği'ne,

130.153198 Çorum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih ÇAM Çatalca (Silivri) C. Savcılığı'na,
 
131.153200 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hacı DUMAN Keşan (Edirne) C. Savcılığı'na,
 
132.153201 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Remzi DUMAN Çorlu C. Savcılığı'na,
 
133.153203 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Barış DURGUN Ferizli (Sakarya) Hâkimliği'ne,
 
134.153204 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Fatih GÜNDÜZ Kavak (Samsun) Hâkimliği'ne,
 
135.153206 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Havva GÜNDÜZ USLU Muğla Hâkimliği'ne,
 
136.153210 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf EFE Araç (Kastamonu) Hâkimliği'ne,
 
137.153211 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin Sencer GÜNEY Patnos C. Savcılığı'na,
 
138.153212 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şükrü ERKAL Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

139.153213 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Gülşah EĞİLMEZ Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,
 
140.153215 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı İsmail ERKEK Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği'ne,
 
141.153216 Elmalı Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Taner EKER Akhisar C. Savcılığı'na,
 
142.153217 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Emin ERŞAN Hakkari Hâkimliği'ne,
 
143.153219 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülden EKMEKÇİ Yumurtalık (Ceyhan) Hâkimliği'ne,
 
144.153221 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Sinan EMİRLER Ladik (Vezirköprü) C. Savcılığı'na,
 
145.153222 İstanbul Anadolu Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih GÜNGÖR Bursa C. Savcılığı'na,
 
146.153223 Bursa Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emrullah ER YILMAZ Gaziantep C. Savcılığı'na,
 
147.153225 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar GÜNTAŞ Bitlis C. Savcılığı'na,
 
148.153226 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Mesut ERYILMAZ Tokat Hâkimliği'ne,
 
149.153227 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Naim ERÇELİK Patnos Hâkimliği'ne,
 
150.153228 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Gülay GÜRBÜZ Yerköy (Yozgat) Hâkimliği'ne,
 
151.153229 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Seda FAYDALI Mutki (Bitlis) Hâkimliği'ne,
 
152.153231 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Seda GANİCİ Ezine (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
153.153232 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Merve ADIGÖZEL Mersin Hâkimliği'ne,
 
154.153234 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin GEDİK Şile (İstanbul Anadolu) Hâkimliği'ne,
 
155.153235 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Aziz GÜVEN Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,
 
156.153236 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Çağrı GİR Trabzon C. Savcılığı'na,
 
157.153237 İzmir Adli Yargı C. savcı adayı Ziya Burak GÜRGAH Taşova (Amasya) C. Savcılığı'na,

158.153239 İstanbul Adli Yargı Flâkim adayı Seyfettin GİRDİ Çatalca (Silivri) Hâkimliği'ne,
 
159.153243 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nefise HAYAT Hani (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,
 
160.153246 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gökçen HETEMOĞLU Silopi (Şırnak) Hâkimliği'ne,
 
161.153249 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Adem HİLAL Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği'ne,
 
162.153250 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aysun DUMAN Çorlu Hâkimliği'ne,
 
163.153251 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı Tevfık İNCEOĞLU Muş Hâkimliği'ne,
 
164.153252 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Özge HİSARCIKLI Hazro (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,
 
165.153253 Ankara Adli Yargı Flâkim adayı Keziban D.ARCAKLIOĞLU EdremitBurhaniye Hâkimliği'ne,
 
166.153254 Bandırma Adli Yargı Hâkim adayı İrem S. KANDİLCİOĞLU Muradiye (Erciş) Hâkimliği'ne,
 
167.153255 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Muhsin GÖKÇE Nizip Hâkimliği'ne,
 
168.153256 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer KARA Çan (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
 
169.153258 Sincan Adli Yargı C. savcı adayı Oğuz G. GÖKÇEBAY Demre (Elmalı) C. Savcılığı'na,
 
170.153259 Muş Adli Yargı Hâkim adayı Merve YEŞİLYURT Aksaray Hâkimliği'ne,
 
171.153261 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Özlem GÖKKAYA Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,
 
172.153263 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Gülşen GÖLCÜK BIKMAZ Uşak Hâkimliği'ne,
 
173.153264 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Serdar Gökhan GÖKDEMİR Bingöl Hâkimliği'ne,
 
174.153265 İskenderun Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet GÜLER Kınık (Bergama) C. Savcılığı'na,
 
175.153266 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Aslı GÜLMEZ Uludere (Şırnak) Hâkimliği'ne,
 
176.153268 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Müge GÜN DAĞDEMİR Kocaeli Hâkimliği'ne,
 
177.153269 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mevlüt KARATAŞ Eskişehir C. Savcılığı'na,
 
178.153270 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim KARAALP Eruh (Siirt) Hâkimliği'ne,
 
179.153272 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar KARATAŞ Ödemiş C. Savcılığı'na,
 
180.153273 İsparta Adli Yargı Hâkim adayı Esma KARABAŞ Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
181.153274 Çorum Adli Yargı C. savcı adayı Doğan KARACA Tomarza (Kayseri) C. Savcılığı'na,
 
182.153275 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Hanefi KARDAN Bingöl Hâkimliği'ne,
 
183.153276 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Selçuk KARACAOĞLU Şanlıurfa C. Savcılığı'na,
 
184.153278 Eskişehir Adli Yargı C. savcı adayı Halil Abdülkerim KARDAŞ Varto (Muş) C. Savcılığı'na,
 
185.153279 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Yakup KARACAOĞLU Çaldıran (Erciş) C. Savcılığı'na,
 
186.153280 Gaziantep Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Doğan KARAÇİZMELÎ Bafra C. Savcılığı'na,
 
187.153282 Kocaeli Adli Yargı Hâkim adayı Sabriye ORAN Çameli (Denizli) Hâkimliği'ne,
 
188.153283 Sincan Adli Yargı C. savcı adayı Bekir KARADAĞ Çayıralan (Boğazlıyan) C. Savcılığı'na,
 
189.153284 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet KARADUMAN Tufanbeyli Kozan C. Savcılığı'na,
 
190.153285 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Erhan KOYUNCU Akçaabat (Trabzon) Hâkimliği'ne,
 
191.153286 Alanya Adli Yargı Hâkim adayı Şerife KARAKALE Ilgın (Akşehir) Hâkimliği'ne,
 
192.153291 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Engin KATİPOĞLU Kırklareli Hâkimliği'ne,
 
193.153292 Çorum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emrah KARAKOÇ Burhaniye C. Savcılığı'na,
 
194.153293 Artvin Adli Yargı Hâkim adayı Sultan YÜKSEL Bergama Hâkimliği'ne,
 
195.153294 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ebru AÇIKGÖZ Bolu Hâkimliği'ne,
 
196.153295 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Ali KARAKÖSE Mardin C. Savcılığı'na,
 
197.153296 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Oktay KAYA Pazarcık (Kahramanmaraş) C. Savcılığı'na,
 
198.153297 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuğrul KEÇECİ Kumluca (Elmalı) Hâkimliği'ne,
 
199.153298 Samsun Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sami KILIÇ Konya C. Savcılığı'na,
 
200.153299 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Çağlar KÖSE Fethiye C. Savcılığı'na,
 
201.153300 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Fatma KELEŞ Pertek (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
202.153303 Bakırköy Adli Yargı C.savcı adayı Mustafa İ. KENANOĞLU Yenişehir Bursa C. Savcılığı'na,
 
203.153305 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Engin KESKİN Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,
 
204.153306 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet KTREKER Trabzon C. Savcılığı'na,
 
205.153309 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.savcıadayıAbdulkadirKİRAZ UzunköprüEdirne C. Savcılığı'na,
 
206.153310 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet KILIÇ Ereğli(Zonguldak) Hâkimliği'ne,
 
207.153312 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa KILIÇ Çukurca (Hakkari) Hâkimliği'ne,
 
208.153315 Elazığ Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih KOÇ Karacabey (Bursa) C. Savcılığı'na,
 
209.153316 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet KURNAZ Tonya (Trabzon) Hâkimliği'ne,
 
210.153318 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail AlperenKOÇ Tekirdağ C. Savcılığı'na,
 
211.153319 Sakarya Adli Yargı Hâkim adayı Hayrullah KUT Ovacık (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
212.153320 Erzurum Adli Yargı C. savcı adayı Ertuğrul KOMLU Kemalpaşa (İzmir) C. Savcılığı'na,
 
213.153321 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdullah KOÇAK Manavgat C. Savcılığı'na,
 
214.153322 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serhat Güray MERT Araklı (Trabzon) Hâkimliği'ne,
 
215.153323 Konya Adli Yargı C. savcı adayı Süleyman KONAR Çerkezköy (Çorlu) C. Savcılığı'na,
 
216.153324 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih MURAT Silvan (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,
 
217.153325 Mardin Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adnan OK Sinop C. Savcılığı'na,
 
218.153326 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halil İbrahim NAS Gürün (Sivas) C. Savcılığı'na,

219.153328 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Habib NİŞANCI Hatay C. Savcılığı'na,
 
220.153332 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet OCAK Turhal (Zile) Hâkimliği'ne,
 
221.153333 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yusuf OĞUZ Dörtyol (İskenderun) C. Savcılığı'na,
 
222.153334 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet OKUMUŞ İdil (Midyat) Hâkimliği'ne,
 
223.153335 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Asude OKUR Tarsus C. Savcılığı'na,
 
224.153338 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Orhan Yavuz OKUR Ödemiş Hâkimliği'ne,
 
225.153340 İsparta Adli Yargı Hâkim adayı Zeliha OKUYAN Kelkit (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,
 
226.153404 Bursa Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail ÖZSOY Balıkesir C. Savcılığı'na,
 
227.153405 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet SEYHUN Aksaray Hâkimliği'ne,

228.153407 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Şazime Tuba AÇIKGÖZ Nazilli Hâkimliği'ne,
 
229.153410 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Emine ÖZTURGUT İslahiye (Kilis) Hâkimliği'ne,
 
230.153411 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim SONKAYA Kırşehir C. Savcılığı'na,
 
231.153414 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şeyma ÖZTÜRK Feke (Kozan) Hâkimliği'ne,
 
232.153415 Kastamonu Adli Yargı Hâkim adayı Mücahit SÜREK Giresun Hâkimliği'ne,
 
233.153419 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Adem PALUT Şebinkarahisar Hâkimliği'ne,

234.153422 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Emrah SÜZER Hozat (Tunceli) Hâkimliği'ne,
 
235.153425 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Seda ÖZER Gürgentepe (Ordu) Hâkimliği'ne,
 
236.153426 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba BEDÜK Adıyaman Hâkimliği'ne,
 
237.153427 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Barış POLAT Sinanpaşa (Afyonkarahisar) C. Savcılığı'na,

238.153431 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Sultan POYRAZ Kozluk (Batman) Hâkimliği'ne,
 
239.153435 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alaaddin ÖZMEN Hatay C. Savcılığı'na,
 
240.153436 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Seçil ŞEKER Kumluca (Elmalı) Hâkimliği'ne,
 
241.153437 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Soner SAĞIROĞLU Saray (Çorlu) Hâkimliği'ne,
 
242.153439 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cüneyt ÖZCAN Hatay C. Savcılığı'na,
 
243.153440 İstanbul Anadolu Adli Yargı C. savcı adayı Fatih SAK Ayvacık (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
 
244.153441 Eskişehir Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet Emin ŞEN Borçka (Artvin) C. Savcılığı'na,
 
245.153442 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe ŞAHİN Tarsus Hâkimliği'ne, 246.153444 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Sibel SAKA İznik (Bursa) Hâkimliği'ne,
 
247.153445 Bolvadin Adli Yargı Hâkim adayı Merve Ayşe ÇETİN Ünye Hâkimliği'ne,
 
248.153447 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Fatma ŞAHİN Kovancılar (Elazığ) Hâkimliği'ne,
 
249.153448 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Serkan SALMANLAR Giresun Hâkimliği'ne,
 
250.153449 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa ÖZDEMİR Mucur (Kırşehir) Hâkimliği'ne, 251.153451 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Gül ŞAHİN Karayazı (Erzurum) Hâkimliği'ne, 252.153453 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba SAMUR Yozgat Hâkimliği'ne,
 
253.153455 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Özge ÖZDEMİR Maden (Elazığ) Hâkimliği'ne,
 
254.153456 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet ŞAHİN Erciş C. Savcılığı'na,
 
255.153463 Bitlis Adli Yargı Hâkim adayı Şule ALBAYRAK ÖZDEMİR Diyarbakır Hâkimliği'ne,
 
256.153464 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Taylan ŞAHİN Salihli C. Savcılığı'na,
 
257.153465 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan Şahin SARIOG Sarıkamış (Kars) Hâkimliği'ne,
 
258.153466 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah ŞAM Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,
 
259.153467 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin S ARTIK Çarşamba C. Savcılığı'na,
 
260.153470 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Esra ÖĞÜT Osmancık (Çorum) Hâkimliği'ne,
 
261.153471 Çorum Adli Yargı C savcı adayı Semra SAYDAM Merzifon (Amasya) C. Savcılığı'na,
 
262.153476 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Naci SAYİNER Gaziantep C. Savcılığı'na,
 
263.153477 Yalova Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Selim TAN Kayseri C. Savcılığı'na,
 
264.153478 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Burcu SELÇUK Bozkır (Seydişehir) Hâkimliği'ne,
 
265.153480 Sincan Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdülkerim ÖZ Manavgat C. Savcılığı'na,
 
266.153481 Trabzon Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Güven TANIŞ Hatay C. Savcılığı'na,
 
267.153482 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mikail SARIKAYA Kiğı (Bingöl) C. Savcılığı'na,
 
268.153483 Sakarya Adli Yargı Hâkim adayı Eda ÖZ Silifke Hâkimliği'ne,
 
269.153484 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mutlu TANKİŞİ Kırklareli Hâkimliği'ne,
 
270.153485 Kastamonu Adli Yargı C. savcı adayı Songül ÖZ Koyulhisar (Şebinkarahisar) C. Savcılığı'na,
 
271.153486 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Elif ÖZAYDIN YALIMER Erzurum Hâkimliği'ne,
 
272.153488 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Ceylan ŞİMŞEK Sason (Batman) Hâkimliği'ne,
 
273.153489 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Sevter ÖZALP Şebinkarahisar Hâkimliği'ne, 274.153530 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yunus TOPUZ Yüksekova (Hakkari) Hâkimliği'ne,
 
275.153533 Antalya Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet Cemal ÜLKER Kahramanmaraş C. Savcılığı'na,
 
276.153534 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Orhan TUĞRUL Yahyalı (Kayseri) Hâkimliği'ne,
 
277.153537 Afyonkarahisar Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin TUNÇER Trabzon C. Savcılığı'na, 278.153544 Gaziantep AdliYargıC.savcıadayıMuhammed D.TURĞUT LüleburgazKırklareliC. Savcılığı'na,
 
279.153546 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah YILDIRIM Tavas (Denizli) Hâkimliği'ne,
 
280.153547 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Osman TURUNÇ Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,
 
281.153548 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Faruk YALNIZ Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,
 
282.153549 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Emine TANŞİ İskenderun Hâkimliği'ne,
 
283.153550 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hakan TURUNLAR İskenderun C. Savcılığı'na,
 
284.153552 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim YALVAÇ Niğde C. Savcılığı'na,
 
285.153553 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Çağrı Burak TÜRK Giresun Hâkimliği'ne,
 
286.153555 Düzce Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gökcan YAMAN Afyonkarahisar C. Savcılığı'na,
 
287.153556 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin TÜRKER Fatsa (Ünye) C. Savcılığı'na,
 
288.153558 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hatice TÜRKTUNÇ Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,
 
289.153559 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Türke Tutku DİKMEN Osmaniye Hâkimliği'ne,
 
290.153563 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Asım YILDIRIM Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliği'ne,
 
291.153564 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ramazan TEKİN Bodrum (Muğla) C. Savcılığı'na,
 
292.153565 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Leyla UÇAR Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
 
293.153566 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk YAŞAR Gerede (Bolu) Hâkimliği'ne,
 
294.153567 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Esra TEKMEN Cide (İnebolu) Hâkimliği'ne,
 
295.153568 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Murat UYAR Bayat (Çorum) Hâkimliği'ne, 296.153570 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Sümeyra ÇAM Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
 
297.153572 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin YAVUZ İnegöl C. Savcılığı'na,
 
298.153576 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Eren TOMBAK Ereğli Zonguldak C. Savcılığı'na,
 
299.153577 Kahramanmaraş Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Doğan YILDIRIM Tokat C. Savcılığı'na,
 
300.153578 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih YAZAR Dursunbey (Balıkesir) Hâkimliği'ne,
 
301.153579 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gamze TURUNLAR İskenderun Hâkimliği'ne,
 
302.153580 Antalya Adli Yargı C. savcı adayı Doğukan YILMAZER Sarız (Kayseri) C. Savcılığı'na,
 
303.153584 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Tekin YİĞİT Kadınhanı (Konya) Hâkimliği'ne,
 
304.153585 Kayseri Adli Yargı C. savcı adayı Gökhan YÜKSEL Ereğli (Zonguldak) C. Savcılığı'na,
 
305.153586 İzmir Adli Yargı C. savcı adayı Muhammed S. YILDIRIM Enez (Edirne) C. Savcılığı'na,
 
306.153588 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Yunus E. YUMUŞAKBAŞ Göksün Elbistan C. Savcılığı'na,
 
307.153589 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mediha Eda YÜKSEL Diyarbakır C. Savcılığı'na,
 
308.153590 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Pelin YILDIRIM Sarız (Kayseri) Hâkimliği'ne,
 
309.153591 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Özkan YURDAKUL Artvin Hâkimliği'ne,
 
310.153592 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim Furkan YÜRÜK Hizan Bitlis Hâkimliği'ne,
 
311.153593 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep YURT Kurşunlu (Çankırı) Hâkimliği'ne,
 
312.153594 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Ayşegül SONKAYA Kırşehir Hâkimliği'ne,
 
313.153595 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet YÜZÜNCÜDÜR Sorgun (Yozgat) Hâkimliği'ne,
 
314.153596 jstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Derya YURTSEVER Borçka (Artvin) Hâkimliği'ne,
 
315.153598 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Esra ZER Kumru (Ünye) Hâkimliği'ne,
 
316.153599 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kadir YÜCE Derik (Mardin) Hâkimliği'ne,
 
317.153600 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Selim YÜCE Şırnak Hâkimliği'ne,
 
318.153601 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mikail YILMAZ Samandağ Hatay C. Savcılığı'na,
 
319.153602 Mardin Adli Yargı Hâkim adayı Salih YILMAZ Karayazı (Erzurum) Hâkimliği'ne,
 
320.153603 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sabahattin YILMAZ Konya C. Savcılığı'na,
 
321.153604 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yakup YILMAZ Kozan (Kozan) C. Savcılığı'na,
 
322.153605 İsparta Adli Yargı C. savcı adayı Mustafa ZÜMRE Doğanhisar Akşehir C. Savcılığı'na, 323.154603 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Buket ÇELİK ARI Alaşehir Hâkimliği'ne,
 
Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
 
İDARİ YARGI HÂKİM ADAYLARI
 
3. derecenin 2. kademesi (1065-3000) göstergesi ile;
 
1. 152920 İzmir İdari Yargı Hâkim adayı Onur SIR İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
4. derecenin 2. kademesi (950-2300) göstergesi ile;
 
2. 152916 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Şahin ÜZÜM Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
6. derecenin 2. kademesi (785-1600) göstergesi ile;
 
3. 152915 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Selami GÖGSU Mersin (Adana) Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
7. derecenin 2. kademesi (720-1500) göstergesi ile;
 
4. 152906 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Ayşegül BUGAÇAYIR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
5. 152919 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Hasan Hüseyin GÜLER Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
6. 152940 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı M. İkbal YARDIMCI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
8. derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;
 
7. 152905 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Muharrem BAŞKAYA İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
8. 152908 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Kerime ÇAKALLI Adana İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
9. 152913 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Hüseyin ÖZDEMİR İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;
 
10.152921 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Ahmet KILIÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
11.152923 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Sümeyra ANUK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
12.152924 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Güneş MARA BADILLI İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
13.152925 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Tuğba AYKÖSE İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne 14.152930 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Servet BALKAN İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
15.152934 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Salih BEKÇİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
16.152935 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Okan ÖZBEK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
17.152936 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Yasir BİROL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
18.152938 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Tolga ÖZGAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
19.152939 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Nazım BOZ Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne 20.152943 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Erhan PALANCI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne 21.152946 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Fatma BULDAG Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
22.152949 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Uğur ŞANLI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
23.152950 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Güneş ÇEKLİ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne 24.152953 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Büşra AKIN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
25.152955 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Hacı Yusuf TAPAR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
26.152957 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Muhammed Ali TOGAY Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
27.152958 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Halime BEKTAŞ Eskişehir İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
28.152959 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Havva TOKATLI Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
29.152960 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Esengül ALBAYRAK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
30.152964 Kayseri İdari Yargı Hâkim adayı Nurhayat A. ÖZLER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
31.152965 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Emre ALTINDAĞ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
32.152966 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Recep DİNÇOGLU Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
33.152967 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Duygu EREN Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
34.152968 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Hüseyin DÜLGER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
35.152969 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Ayhan UYAR İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
36.152974 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Umut YARDIMCI Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği'ne 37.152977 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Enise Yüsra YAVUZ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne 38.152979 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı İlyas GÜLBAYLI İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne 39.152985 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Ayşegül YILMAZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne 40.152987 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Nilay YÜCE Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
41.152989 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Uğur GÜNGÖR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
42.152990 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Hatice KEÇECİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
43.152991 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Abdullah E. GÜZELSOY Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne
 
44.152992 Ankara İdari Yargı Hâkim adayı Salih Murat KURU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne
 
Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.