HSYK'ya ait atama kararları

28 Şubat 2014  CUMA

Resmî Gazete

Sayı : 28927

ATAMA KARARLARI

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adlî ve idari yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nca 29.01.2014 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu’nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

 

KARAR : 29.01.2014     2014/ 259-260-261

 

ADLİ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

 

1. derecenin 4. kademesi  (1500-4000) göstergesi ile;

1.          94048 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet Savcı adayı Özgür UÇMA Çeşme (İzmir) C.Savcılığı'na,

2.          165767 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hüsamettin AKTAR Çekerek (Yozgat) Hâkimliği'ne,

3.          165770 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan CAN Karakoçan (Elazığ) Hâkimliği'ne,

4.          165895 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cahit GÜLNAR İnegöl (İnegöl) Hâkimliği'ne,

5.          165998 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut Lütfü YENİHAL İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

1. derecenin 3. kademesi  (1440-4000) göstergesi ile;

6.          165586 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat ENEZ Gönen (Bandırma) Hâkimliği'ne,

7.          165750 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Duran BAŞTÜRK Kırklareli (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

8.          165884 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Mustafa GÖĞÜŞ Tosya (Kastamonu) Hâkimliği'ne,

9.          165966 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ferhat TANSEL İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

10.       165980 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet Savcı adayı Osman TEZCAN Adana C.Savcılığı'na,

1. derecenin 2. kademesi  (1380-4000) göstergesi ile;

11.       93894 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Kemal YILDIRIM Antalya Hâkimliği'ne,

12.       94427 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yahya ULUSOY Kurtalan (Siirt) Hâkimliği'ne,

13.       165556 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan ERTAŞ Adana Hâkimliği'ne,

14.       165589 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim KARPUZ Bakırköy Hâkimliği'ne,

15.       165617 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hafize OKAY Ermenek (Ermenek) Hâkimliği'ne,

1. derecenin 1. kademesi  (1320-4000) göstergesi ile;

16.       100609 Ankara Adli Hâkim Yargı adayı Uğur TAŞAL Bakırköy Hâkimliği'ne,

17.       165829 Ankara Adli Hâkim Yargı adayı Nihat DOĞAN Niğde (Niğde) Hâkimliği'ne,

18.       165833 Ankara Adli Hâkim Yargı adayı Özgür DUĞAN Hekimhan (Malatya) Hâkimliği'ne,

2. derecenin 2. kademesi  (1210-3600) göstergesi ile;

19.       100539 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali ARDUÇ Marmaris (Muğla) Hâkimliği'ne,

2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;

20.       93939 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın ERDEM Eskişehir (Eskişehir) Hâkimliği'ne,

21.       165748 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Salih BAŞÇETİN Afyonkarahisar Hâkimliği'ne,

22.       165753 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nilüfer BAYKAL TURAN Borçka (Artvin) Hâkimliği'ne,

23.       165872 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Osman KÖKSAL Uşak (Uşak) Hâkimliği'ne,

24.       165899 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erol GÜNAL Espiye (Giresun) Hâkimliği'ne,

25.       165905 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali Metin GÜVEN Bursa (Bursa) Hâkimliği'ne,

26.       165927 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kansu KARA Salihli (Salihli) Hâkimliği'ne,

27.       165936 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sezai SAYIN İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

28.       165939 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mesut KAYGISIZ Yıldızeli (Sivas) Hâkimliği'ne,

29.       165942 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kutlu SEVİNÇ Siirt (Siirt) Hâkimliği'ne,

30.       165978 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serkan TEPE Bakırköy Hâkimliği'ne,

31.       165993 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Dursun TURAN Şemdinli (Hakkâri) Hâkimliği'ne,

32.       166012 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif ZEYBEK Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

3. derecenin 2. kademesi  (1065-3000) göstergesi ile;

33.       93909 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mücella GİRGİN Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,

3. derecenin 1. kademesi  (1020-3000) göstergesi ile;

34.       93869 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tercan ÖZTÜRK Ceyhan (Ceyhan) Hâkimliği'ne,

35.       100488 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet DALGALI İznik (İnegöl) Hâkimliği'ne,

36.       165518 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Menderes AKAR Çorlu (Çorlu) Hâkimliği'ne,

37.       165525 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hasan S. ASLAN Şuhut (Afyonkarahisar) C.Savcılığı'na,

38.       165564 Ankara Adli Hâkim Yargı adayı Zekeriya HALİL Turhal (Zile) Hâkimliği'ne,

39.       165756 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim BELEN Nazilli (Nazilli) Hâkimliği'ne,

40.       165757 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah AKDAĞ Kangal (Sivas) Hâkimliği'ne,

41.       165925 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın KARA Geyve (Sakarya) Hâkimliği'ne,

4. derecenin 2. kademesi  (950-2300) göstergesi ile;

42.       165558 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsa ÇETİN Pervari (Siirt) Hâkimliği'ne,

43.       165629 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlhan MAHİR Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,

44.       165755 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fetullah AKBULUT İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

45.       165943 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdullah KELTAŞ İnegöl C.Savcılığı'na,

46.       165970 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın UYAN İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

4. derecenin 1. kademesi  (915-2300) göstergesi ile;

47.       165759 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa BİLEN İvrindi (Balıkesir) C.Savcılığı'na,

48.       165904 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Barış ÖZDEMİROĞLU Manavgat (Manavgat) Hâkimliği'ne,

49.       165912 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Numan ÖZLÜK Bakırköy Hâkimliği'ne,

50.       165953 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Alper ŞİMŞEK Konya (Konya) Hâkimliği'ne,

5. derecenin 2. kademesi  (865-2200) göstergesi ile;

51.       165543 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet COŞTU Mut (Silifke) Hâkimliği'ne,

52.       165573 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serdar İNAN Denizli (Denizli) Hâkimliği'ne,

53.       165787 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ÇELİK İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

54.       165862 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan ERTEKİN Mersin (Mersin) Hâkimliği'ne,

55.       165887 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yavuz MARANGOZ Sivas (Sivas) Hâkimliği'ne,

56.       165893 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tarık GÜLERYÜZ Silivri (Silivri) Hâkimliği'ne,

57.       165991 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emre TUNCEL Bilecik (Bilecik) Hâkimliği'ne,

58.       166003 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdulkadir YEŞİLTAŞ İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

5. derecenin 1. kademesi  (835-2200) göstergesi ile;

59.       165613 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emel TURAN Manisa (Manisa) Hâkimliği'ne,

60.       165624 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nail ÖZDEMİR Rize (Rize) Hâkimliği'ne,

61.       165878 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ünsal KUDU İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

62.       165882 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa GÖDEL Hatay (Hatay) Hâkimliği'ne,

63.       165938 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Korhan SERT Manisa C.Savcılığı'na,

64.       165997 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Murat TUZCU Burhaniye C.Savcılığı'na,

6. derecenin 1. kademesi  (760-1600) göstergesi ile;

65.       165901 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erol ORMANTEPE Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,

66.       165959 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet KILIÇELLİ İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

7. derecenin 2. kademesi  (720-1500) göstergesi ile;

67.       165562 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aşkın GÜVEN Malatya C.Savcılığı'na,

7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;

68.       124589 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma AÇIKMEŞE Yüksekova (Hakkâri) Hâkimliği'ne,

69.       166011 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kadir YILDIZ Milâs (Muğla) Hâkimliği'ne,

8. derecenin 2. kademesi  (675-1300) göstergesi ile;

70.       139040 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özlem GÜNGÖRMEZ Seydişehir (Seydişehir) Hâkimliği'ne,

8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;

71.       151351 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Melek KARACA Orhangazi (Bursa) Hâkimliği'ne,

72.       165516 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sabit Lutfi AFŞAR İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

73.       165517 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serhat AĞIR Tavşanlı (Tavşanlı) Hâkimliği'ne,

74.       165519 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erkan AKDÜNE Çorum (Çorum) Hâkimliği'ne,

75.       165520 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali AKKAYA Ereğli(Zonguldak) (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

76.       165521 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet Ali AKKUŞ Keşan (Edirne) C.Savcılığı'na,

77.       165522 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ARIKAN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

78.       165523 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat ARSLAN Ceyhan (Ceyhan) Hâkimliği'ne,

79.       165526 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serdar ATALAR Akşehir C.Savcılığı'na,

80.       165527 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah BOYALI Bakırköy Hâkimliği'ne,

81.       165528 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bülent ATMAZ Niksar (Tokat) Hâkimliği'ne,

82.       165531 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf AYDEMİR Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,

83.       165532 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Necmettin BOZ Eskişehir (Eskişehir) Hâkimliği'ne,

84.       165533 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hacer BARDAKÇI Alanya Hâkimliği'ne,

85.       165534 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Recep BOZGÖZ Muğla (Muğla) Hâkimliği'ne,

86.       165536 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Orhan BARDAKÇI Alanya C.Savcılığı'na,

87.       165538 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rasim BÜYÜK Torul (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,

88.       165539 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yeliz BAŞBİLEN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

89.       165540 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih BAŞYİĞİT Bakırköy Hâkimliği'ne,

90.       165541 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şerife CEVİZCİ ÜNSAL Pazarcık (K.Maraş) Hâkimliği'ne,

91.       165544 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Oktay Cemil BAYAM Burhaniye (Burhaniye) Hâkimliği'ne,

92.       165545 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bahri BAYAZIDOĞLU Karaman C.Savcılığı'na,

93.       165547 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih Mehmet BAYRAM Bor (Niğde) C.Savcılığı'na,

94.       165548 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf BERK Yıldızeli (Sivas) C.Savcılığı'na,

95.       165549 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yavuz BEYAZTAŞ Karaman C.Savcılığı'na,

96.       165550 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Cemil BİLGİÇ Karabük (Karabük) Hâkimliği'ne,

97.       165551 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ERDEMİR Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

98.       165552 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sedat ÇELİKTAŞ Kilis (Kilis) Hâkimliği'ne,

99.       165553 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zeyd ERDEN Ereğli(Konya) (Ereğli(Konya)) Hâkimliği'ne,

100.    165554 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ERDİN Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,

101.    165555 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayetullah EROL Soma (Akhisar) Hâkimliği'ne,

102.    165557 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Erdem GENÇAY Diyarbakır C.Savcılığı'na,

103.    165560 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan ÇİÇEK Akşehir (Akşehir) Hâkimliği'ne,

104.    165561 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Fatih GÜNDOĞDU İstanbul Hâkimliği'ne,

105.    165563 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Kemal ÇİLİNGİR Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

106.    165565 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sadık ÇİMEN Saray(Çorlu) (Çorlu) Hâkimliği'ne,

107.    165566 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rahmi HELVACI Şavşat (Artvin) Hâkimliği'ne,

108.    165567 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Eyüp ÇUKADAR Kelkit (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,

109.    165569 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erol IŞIK Karakoçan (Elazığ) Hâkimliği'ne,

110.    165570 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Recep DAĞDEVİREN Emirdağ (Bolvadin) C.Savcılığı'na,

111.    165571 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan Faruk İNAN Gebze (Gebze) Hâkimliği'ne,

112.    165572 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Habip DOĞAN Safranbolu (Karabük) Hâkimliği'ne,

113.    165574 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet DÖLEN Ovacık(Tunceli) (Tunceli) Hâkimliği'ne,

114.    165575 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Selcan KAFALI Karasu (Sakarya) Hâkimliği'ne,

115.    165576 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sadi DÖNMEZ İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

116.    165577 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Habil KAHRAMAN Şanlıurfa (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

117.    165578 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim Halil DULKADİR Van C.Savcılığı'na,

118.    165579 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa KAPICI Kırklareli C.Savcılığı'na,

119.    165580 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mesut DÜZGÜN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

120.    165581 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Tahir KAPLAN Çorum C.Savcılığı'na,

121.    165582 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İdris EĞİLMEZ Antalya Hâkimliği'ne,

122.    165583 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet KARA Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliği'ne,

123.    165584 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zehra EKİCİ Bartın (Bartın) Hâkimliği'ne,

124.    165585 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Niyazi KARA Devrek (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

125.    165587 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mahmut KARABABA Batman C.Savcılığı'na,

126.    165588 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ekrem ER Bakırköy Hâkimliği'ne,

127.    165590 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet Hamdi KASAPOĞLU İskenderun Hâkimliği'ne,

128.    165591 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat SAVATYAPAN Maçka (Trabzon) C.Savcılığı'na,

129.    165592 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan Faruk GÜZEL Diyarbakır Hâkimliği'ne,

130.    165593 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Burçin SEVGEL Bakırköy Hâkimliği'ne,

131.    165594 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet KILINÇ Bor (Niğde) Hâkimliği'ne,

132.    165595 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mutlu SEYHAN Beyşehir (Seydişehir) Hâkimliği'ne,

133.    165596 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan SİMAVLI Senirkent (Isparta) C.Savcılığı'na,

134.    165597 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih KILINÇ Adana Hâkimliği'ne,

135.    165598 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet SOYCAN Edirne (Edirne) Hâkimliği'ne,

136.    165599 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tolga KILINÇ Susurluk (Balıkesir) Hâkimliği'ne,

137.    165600 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet Mustafa KISAARSLAN Sivas Hâkimliği'ne,

138.    165601 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mesut ŞAHİN Körfez (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

139.    165602 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hasan KOÇLAR Van C.Savcılığı'na,

140.    165603 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin ŞEN Sivas (Sivas) Hâkimliği'ne,

141.    165604 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ünzüle ŞİMŞEK Adana Hâkimliği'ne,

142.    165605 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yılmaz KURBAN Bulanık (Patnos) Hâkimliği'ne,

143.    165606 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan TEKE Bakırköy Hâkimliği'ne,

144.    165607 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Dursun Ali KURT Altınözü (Hatay) Hâkimliği'ne,

145.    165608 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halil KÜÇÜKDAĞLI Bulancak (Giresun) Hâkimliği'ne,

146.    165609 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rıza TEKİNALP Diyarbakır (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

147.    165610 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgüraslan TOPÇAK Diyarbakır (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

148.    165611 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nusret KÜSER Kırkağaç (Akhisar) Hâkimliği'ne,

149.    165612 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif MERCAN ÇEVİK Sivaslı (Uşak) Hâkimliği'ne,

150.    165614 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah Enis URAL Niğde (Niğde) Hâkimliği'ne,

151.    165615 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Engin NAZLI Osmaniye C.Savcılığı'na,

152.    165616 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Eda UZUNPINAR Mut (Silifke) Hâkimliği'ne,

153.    165618 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf ÜNAL Vakfıkebir (Trabzon) Hâkimliği'ne,

154.    165619 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Emin OYANIK Osmaniye Hâkimliği'ne,

155.    165620 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan YAVUZKURT Çorum (Çorum) Hâkimliği'ne,

156.    165621 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Osman ÖĞMEN Gercüş (Midyat) Hâkimliği'ne,

157.    165622 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mevlana Hakan YILDIRIM Gemlik (Bursa) Hâkimliği'ne,

158.    165623 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ÖĞÜTCÜ Göle (Ardahan) Hâkimliği'ne,

159.    165625 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih ÖZER Akşehir (Akşehir) Hâkimliği'ne,

160.    165626 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Övünç ÖZKAN Konya C.Savcılığı'na,

161.    165627 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şenol ÖZTÜRK İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

162.    165628 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Alaattin SABIR İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

163.    165742 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan BAKTEMEN Artova (Tokat) C.Savcılığı'na,

164.    165745 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Üzeyir BAŞAK Çorlu (Çorlu) Hâkimliği'ne,

165.    165746 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Diğdem ADAK ALTAY Sürmene (Trabzon) Hâkimliği'ne,

166.    165749 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bünyamin AK İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

167.    165752 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Akif AKBULUT İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

168.    165760 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bülent BİLGİN Gaziantep C.Savcılığı'na,

169.    165761 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurfer AKGÜL Yusufeli (Artvin) Hâkimliği'ne,

170.    165763 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim BİTEK Finike (Elmalı) Hâkimliği'ne,

171.    165764 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgür AKSOY Maçka (Trabzon) Hâkimliği'ne,

172.    165765 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gazanfer BOZDAĞ Şanlıurfa (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

173.    165768 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yüksel BULMUŞ Kurşunlu (Çankırı) C.Savcılığı'na,

174.    165769 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Atanur ALAGÖZ Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,

175.    165772 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emel CANVERDİ DİNÇSOY Bakırköy Hâkimliği'ne,

176.    165773 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Veysel ALAK Siirt (Siirt) Hâkimliği'ne,

177.    165775 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet CEYHAN Andırın (Kahramanmaraş) C.Savcılığı'na,

178.    165776 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yavuz CEYLAN Şefaatli (Yozgat) C.Savcılığı'na,

179.    165777 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şener ALAKOYUN Oltu (Oltu) Hâkimliği'ne,

180.    165779 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cenk CÖMERTER Rize C.Savcılığı'na,

181.    165780 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Doğan Davut ALBAYRAK Burhaniye Hâkimliği'ne,

182.    165782 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ÇAKIR Elbistan C.Savcılığı'na,

183.    165783 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim ALBAYRAK Bakırköy Hâkimliği'ne,

184.    165785 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuncay ÇAKIR İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

185.    165786 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hanifi ALIÇ Elazığ C.Savcılığı'na,

186.    165788 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mümin ÇETİN Burdur (Burdur) Hâkimliği'ne,

187.    165790 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma ALTUN ŞAHİN İstanbul Hâkimliği'ne,

188.    165791 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ÇETİNKAYA Yüksekova (Hakkâri) Hâkimliği'ne,

189.    165792 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hamit ÇİFTÇİ Ereğli (Zonguldak) C.Savcılığı'na,

190.    165793 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın ALTUNCI Uşak (Uşak) Hâkimliği'ne,

191.    165796 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yunus ARAS Tosya (Kastamonu) Hâkimliği'ne,

192.    165798 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut DAĞ Gaziantep (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

193.    165799 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Alper DAĞLI Ereğli (Konya) C.Savcılığı'na,

194.    165800 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih ARDIÇ Samsun (Samsun) Hâkimliği'ne,

195.    165804 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Habibe DEMİR Fethiye Hâkimliği'ne,

196.    165806 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şüheda Oktay ARSLAN Çat (Erzurum) C.Savcılığı'na,

197.    165807 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mikail DEMİR Marmaris (Muğla) Hâkimliği'ne,

198.    165809 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali ASLAN Zonguldak (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

199.    165810 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf Vehbi DEMİR Fethiye C.Savcılığı'na,

200.    165811 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sevilay ASLANTAŞ İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

201.    165812 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Saim DEMİRKOL Tire (Ödemiş) C.Savcılığı'na,

202.    165814 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aylin AŞILIPINAR Uşak C.Savcılığı'na,

203.    165815 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Faruk DENGEŞİK Çukurca (Hakkâri) C.Savcılığı'na,

204.    165816 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Sedat DEVECİ Mersin (Mersin) Hâkimliği'ne,

205.    165818 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sadullah ATAR İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

206.    165819 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf DEVECİ Erdek (Bandırma) Hâkimliği'ne,

207.    165820 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Refik AY Konya (Konya) Hâkimliği'ne,

208.    165821 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa DİNÇ Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

209.    165823 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut DİNÇER İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

210.    165824 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet AYAN Eruh (Siirt) C.Savcılığı'na,

211.    165827 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet DOĞAN Elbistan (Elbistan) Hâkimliği'ne,

212.    165830 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ferhat AYAR Samsun (Samsun) Hâkimliği'ne,

213.    165831 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yüksel DOĞAN Ereğli(Zonguldak) Hâkimliği'ne,

214.    165834 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet AYDEMİR Espiye (Giresun) Hâkimliği'ne,

215.    165835 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa DURAN İnegöl (İnegöl) Hâkimliği'ne,

216.    165836 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yaşar AYDIN Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,

217.    165837 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erkan DURHAN Bakırköy Hâkimliği'ne,

218.    165839 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf AYDIN Aybastı (Ünye) Hâkimliği'ne,

219.    165841 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Musa AYSAN Elazığ C.Savcılığı'na,

220.    165843 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Seyfettin EKİN Bakırköy Hâkimliği'ne,

221.    165845 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halil İbrahim ER Elazığ (Elazığ) Hâkimliği'ne,

222.    165849 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kılıçaslan ERDEM Malatya (Malatya) Hâkimliği'ne,

223.    165852 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Necdet ERGÜL Kemer (Antalya) Hâkimliği'ne,

224.    165855 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ethem Göksel ERKAN Kırıkkale (Kırıkkale) Hâkimliği'ne,

225.    165858 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fahri ERSOY Kilis C.Savcılığı'na,

226.    165859 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gökçen ERSOY Kuşadası (Söke) Hâkimliği'ne,

227.    165863 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet Murat KIYMAK Kars (Kars) Hâkimliği'ne,

228.    165864 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serap ERTEN Giresun (Giresun) Hâkimliği'ne,

229.    165866 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Belma ERTÜRK Mut (Silifke) Hâkimliği'ne,

230.    165867 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali KOÇ İskenderun C.Savcılığı'na,

231.    165868 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Melek KONUK Ereğli(Zonguldak) Hâkimliği'ne,

232.    165869 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet Ali KORKMAZ Şanlıurfa C.Savcılığı'na,

233.    165870 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülhan ERTÜRK Gebze (Gebze) Hâkimliği'ne,

234.    165871 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali KOZAN Ödemiş (Ödemiş) Hâkimliği'ne,

235.    165873 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yavuz ETİŞGEN Bursa (Bursa) Hâkimliği'ne,

236.    165874 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Ali KÖROĞLU Kuşadası (Söke) C.Savcılığı'na,

237.    165875 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kudret KÖSE Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,

238.    165876 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Celalettin EVRAN Bursa C.Savcılığı'na,

239.    165877 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adem FİDAN Selim (Kars) Hâkimliği'ne,

240.    165879 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Selahattin KUMCU Anamur (Silifke) Hâkimliği'ne,

241.    165880 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hüsnü GEZGİNCİ Ağrı (Ağrı) Hâkimliği'ne,

242.    165881 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf KUZ Yalova (Yalova) Hâkimliği'ne,

243.    165883 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bekir KÜÇÜK Ortaköy (Aksaray) C.Savcılığı'na,

244.    165885 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali MARAL Aksaray (Aksaray) Hâkimliği'ne,

245.    165886 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ceren Sena GÖK Tire (Ödemiş) Hâkimliği'ne,

246.    165888 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sinan MIZRAK Ordu (Ordu) Hâkimliği'ne,

247.    165889 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kürşad GÖKKAYA Çay (Bolvadin) Hâkimliği'ne,

248.    165890 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İnci MİDYAT KORKMAZ Kilis (Kilis) Hâkimliği'ne,

249.    165891 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yakup GÜLER Marmaraereğlisi (Silivri) Hâkimliği'ne,

250.    165892 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abidin MUTLU Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

251.    165894 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa NOYAN Şanlıurfa (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

252.    165896 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan OĞUZHAN Reyhanlı (Hatay) C.Savcılığı'na,

253.    165897 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed Ertuğrul GÜMÜŞ Söğüt (Bilecik) Hâkimliği'ne,

254.    165898 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Zekeriya OKUR Kepsut (Balıkesir) C.Savcılığı'na,

255.    165900 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serdar GÜNAY Gümüşhane C.Savcılığı'na,

256.    165902 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülenay ÖZDEMİR Trabzon (Trabzon) Hâkimliği'ne,

257.    165903 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Adem GÜNEY Elazığ C.Savcılığı'na,

258.    165906 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail ÖZGAN Nazilli (Nazilli) Hâkimliği'ne,

259.    165907 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah GÜZEL İmranlı (Sivas) Hâkimliği'ne,

260.    165908 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aynur ÖZGÜL Simav (Uşak) Hâkimliği'ne,

261.    165909 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlhan IŞIK Gemerek (Sivas) Hâkimliği'ne,

262.    165910 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf ÖZKAN Merzifon (Amasya) Hâkimliği'ne,

263.    165911 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gökhan İLERİSOY Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,

264.    165914 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Asım Kadir İŞYAPAN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

265.    165915 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Metin ÖZTÜRK Muğla (Muğla) Hâkimliği'ne,

266.    165916 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adem KAÇAR Refahiye (Erzincan) Hâkimliği'ne,

267.    165917 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Osman ÖZTÜRK Şemdinli (Hakkâri) C.Savcılığı'na,

268.    165918 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yiğit KAÇAR Hopa (Artvin) C.Savcılığı'na,

269.    165920 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sadık KAHRAMAN Bakırköy Hâkimliği'ne,

270.    165921 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Veysi PEKACAR İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

271.    165922 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bekir POLAT Ceyhan (Ceyhan) Hâkimliği'ne,

272.    165923 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nuri KAPLAN İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

273.    165924 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kenan POLATCAN Diyarbakır (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

274.    165926 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet RAMAZANOĞLU Kayseri (Kayseri) Hâkimliği'ne,

275.    165928 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit KARAÇAVUŞ Manisa C.Savcılığı'na,

276.    165929 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Ali KARADERE Gümüşhane C.Savcılığı'na,

277.    165930 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erhan KARAHAN Kocaeli (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

278.    165931 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bahri RODOPLU Of (Trabzon) Hâkimliği'ne,

279.    165932 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah Aydoğan KARAKILIÇ Mersin Hâkimliği'ne,

280.    165933 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Baki SAKALLI Kocaeli (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

281.    165934 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih KARATAŞ Kütahya (Kütahya) Hâkimliği'ne,

282.    165935 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ömer KARDAŞ Çorlu (Çorlu) Hâkimliği'ne,

283.    165937 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erdal KAYA Hatay (Hatay) Hâkimliği'ne,

284.    165940 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih SEVİNÇ Adıyaman (Adıyaman) Hâkimliği'ne,

285.    165941 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Lokman KAZAN Kırıkhan (Hatay) Hâkimliği'ne,

286.    165944 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail SEZGİN Çorum (Çorum) Hâkimliği'ne,

287.    165945 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nedim KEPEK Yunak (Akşehir) C.Savcılığı'na,

288.    165946 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özkan SOLMAZ Gümüşhane Hâkimliği'ne,

289.    165947 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim KESKİN Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,

290.    165948 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit ŞAHİN Gaziantep C.Savcılığı'na,

291.    165949 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet KESKİN Manavgat (Manavgat) Hâkimliği'ne,

292.    165950 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Güven ŞENEL Feke (Kozan) Hâkimliği'ne,

293.    165951 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulkadir KILIÇ Bursa C.Savcılığı'na,

294.    165952 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aziz KILIÇ Mersin C.Savcılığı'na,

295.    165954 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakan ŞİMŞEKER Erdek (Bandırma) Hâkimliği'ne,

296.    165956 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kasım KILIÇ Erciş C.Savcılığı'na,

297.    165957 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Memun KILIÇ Yozgat (Yozgat) Hâkimliği'ne,

298.    165958 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tülay KILIÇ Torbalı (İzmir) Hâkimliği'ne,

299.    165960 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bekir KINIK Lice (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

300.    165962 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Suat ŞİRİNOĞULLARI Orhangazi (Bursa) Hâkimliği'ne,

301.    165963 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet ULUTAŞ Datça (Muğla) Hâkimliği'ne,

302.    165964 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Melihşah TANRIKULU Aksaray C.Savcılığı'na,

303.    165965 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat UMUTLU Reşadiye (Tokat) Hâkimliği'ne,

304.    165967 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdulkadir UNGAN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

305.    165968 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Oruç URUN İstanbul (İstanbul) Hâkimliği'ne,

306.    165969 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail TAŞ Bakırköy Hâkimliği'ne,

307.    165971 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan Hüseyin UYSAL İnebolu (İnebolu) Hâkimliği'ne,

308.    165972 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Menderes TAŞDEMİR İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

309.    165973 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Metin UYSAL Bakırköy Hâkimliği'ne,

310.    165974 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Barış TEKELİ Bakırköy Hâkimliği'ne,

311.    165975 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülay UZDİL Çarşamba (Çarşamba) Hâkimliği'ne,

312.    165976 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mücahit TEKİNTAŞ Bergama (Bergama) Hâkimliği'ne,

313.    165977 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mithat UZUNTOK Şırnak (Şırnak) Hâkimliği'ne,

314.    165979 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Seyfettin ÜNAL Mersin C.Savcılığı'na,

315.    165981 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Osman ÜNSAL Nazilli (Nazilli) Hâkimliği'ne,

316.    165982 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Enver ÜSTÜN Gümüşhane (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,

317.    165983 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat Serdar TOPRAK Hadim (Konya) Hâkimliği'ne,

318.    165984 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdulbasit VERGİ Sarıveliler (Ermenek) Hâkimliği'ne,

319.    165985 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Arzu TOPUZ Osmaniye (Osmaniye) Hâkimliği'ne,

320.    165986 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ramis Murat VURAL İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

321.    165987 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Birol TUFAN Kocaali (Sakarya) Hâkimliği'ne,

322.    165988 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Osman Nuri YAHŞİ Kırıkhan (Hatay) C.Savcılığı'na,

323.    165989 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kadir TUNCAY Tire (Ödemiş) Hâkimliği'ne,

324.    165990 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Duygu Meltem YAKIN Hopa (Artvin) Hâkimliği'ne,

325.    165992 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Menduh YALVAÇ Manavgat (Manavgat) Hâkimliği'ne,

326.    165994 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Küntay YAMAN Erdek (Bandırma) Hâkimliği'ne,

327.    165995 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Pervin TURAN Erzurum (Erzurum) Hâkimliği'ne,

328.    165996 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ömür YAMANER Niğde (Niğde) Hâkimliği'ne,

329.    165999 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif TÜRK İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,

330.    166000 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emrullah YENTÜRK Pervari (Siirt) Hâkimliği'ne,

331.    166001 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fahri TÜRKAN Niksar (Tokat) Hâkimliği'ne,

332.    166002 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan YEREBAKAN Şanlıurfa C.Savcılığı'na,

333.    166004 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ercan YETKİN Kayseri (Kayseri) Hâkimliği'ne,

334.    166005 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan Gökalp UÇAN Tarsus (Mersin) C.Savcılığı'na,

335.    166006 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih YILDIRIM Adana Hâkimliği'ne,

336.    166008 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan YILDIRIM Hayrabolu (Tekirdağ) C.Savcılığı'na,

337.    166009 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe Y. DİNGİL Alucra (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

338.    166013 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adil Ekrem YILMAZ Samsun (Samsun) Hâkimliği'ne,

339.    166014 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adem ZİR Niksar (Tokat) Hâkimliği'ne,

340.    166015 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gül YILMAZ Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

341.    166016 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlker YILMAZ Serik (Manavgat) Hâkimliği'ne,

342.    166017 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa YILMAZ Konya C.Savcılığı'na,

343.    166018 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Barış ZEHİR Gemlik (Bursa) C.Savcılığı'na,

344.    166019 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kenan ELİBOLCA Tekirdağ (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,

345.    166020 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdulvahap AKBOĞA Mersin (Mersin) Hâkimliği'ne,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

 

İDARİ YARGI HÂKİM ADAYLARI

 

1. derecenin 4. kademesi  (1500-4000) göstergesi ile;

1.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165632 Muharrem ÇOLPAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

2.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165639 Lokman AKSIN Ordu İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

3.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165649 Selahattin GÜNGÖRMEZ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

4.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165685 Metin BORUCU Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

5.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165699 Suat KELEŞ Aydın Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

6.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165729 Pervin ÖTGEN Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

7.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165789 Funda ŞAHİN Mersin (Adana) Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

8.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165797 Muharrem ŞEN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

9.          Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165825 Hüseyin TEKEŞİ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

10.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165840 İhsan TURGUT Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

1. derecenin 3. kademesi  (1440-4000) göstergesi ile;

11.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 41159 Ömer ALKAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

12.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165635 Murat AKKAŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

13.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165643 Afiyet ALDEMİR Tekirdağ Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

14.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165660 Sıdıka DEMİRÖLMEZ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

15.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165661 Murat İKİZLER Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

16.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165689 Hasan CANDAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

17.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165694 Dudu KAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

18.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165700 Nihal FIRAT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

19.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165713 Münevver GÖKTAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

20.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165714 Dilek YÜCEL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

21.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165718 Nurdan KÜÇÜKKONYALI Ankara Vegi Mah. Üyeliği'ne,

22.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165754 Fatih Hakan POLAT İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

23.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165851 Ali UĞUR İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

24.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165861 Memet Zelkifli YILDIRIM Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

1. derecenin 2. kademesi  (1380-4000) göstergesi ile;

25.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165650 Mesut DEMİRBAŞ Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

26.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165655 Ali HÜKÜM Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

27.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165695 İsa ÇELİK Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

28.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165706 Yeşim KILINÇARSLAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

29.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165747 Atilla GÜNEY Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

1. derecenin 1. kademesi  (1320-4000) göstergesi ile;

30.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165664 Azime K. ŞENER Sakarya Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

31.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165668 Abdullah DENİZER İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

32.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165686 Zeynep BULUT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

33.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165701 Sıtkı YILDIRIM Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

34.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165722 Kadriye MORBEL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

35.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165727 Zekiye ORBAY İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

36.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165728 Ramazan GÜLEÇ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

37.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165733 Yılmaz GÜLEÇ Manisa İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

38.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165766 Gazi SARI Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

39.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165778 Nurhan SERBEST Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

2. derecenin 2. kademesi  (1210-3600) göstergesi ile;

40.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165715 Ali KÖSE İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

41.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165817 Ünver TANSOYLU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

42.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165850 Seyit Ali UĞRAŞ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;

43.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165637 Osman DANACI Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

44.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165641 Abdullah DEMİR Edirne İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

45.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165663 Özkan ATASEVER İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

46.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165680 Hülya BAYRAKDAR Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

47.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165687 Semih KARADENİZ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

48.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165705 Mustafa YILMAZ Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

49.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165712 Abdurrahim YÜCEL Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

50.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165725 Demet GÜL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

51.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165781 Metin SEZER Zonguldak İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

3. derecenin 1. kademesi  (1020-3000) göstergesi ile;

52.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 97769 Tülay TAMİRCİ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

53.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165666 Güldane Yelda AYAZMA Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

54.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165854 Belgin YALÇIN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

4. derecenin 2. kademesi  (950-2300) göstergesi ile;

55.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165691 Hakan ÇAĞIL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

4. derecenin 1. kademesi  (915-2300) göstergesi ile;

56.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165744 Nurgül GÜNER Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

57.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165848 Murat UÇUCU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

5. derecenin 2. kademesi  (865-2200) göstergesi ile;

58.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165693 Ramazan ÇAKMAK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

59.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165696 Cahide Sultan ERTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

60.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165724 Alper Tunga MURT Konya İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

61.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165762 Serdar SALMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

62.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165828 Bünyamin TOK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

63.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165846 Özlem TÜRKOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

5. derecenin 1. kademesi  (835-2200) göstergesi ile;

64.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165653 İrfan ARAS İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

65.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165690 Yılmaz KARAHASAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

66.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165710 Mustafa Halil YİĞİT Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

67.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165737 Murat ÖZTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

68.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165741 Serhat GÜNDÜZALP İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

69.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165805 Rıza ŞENGÜL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

6. derecenin 2. kademesi  (785-1600) göstergesi ile;

70.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165662 Yasemin ATAMAN YESİN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

71.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165731 Betül ÖZBAKIŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;

72.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165822 Ömer Faruk TEK Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;

73.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 132540 Ayşe Gül YÜKSEL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

74.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165630 Özlem ÇİFTÇİ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

75.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165631 Mustafa ÇİMEN Konya İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

76.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165633 Deniz D. ALTINORDU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

77.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165634 Ayşe AKDENİZ İLASLAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

78.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165636 Fatma Sema AKPINAR Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

79.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165638 Ali AKSEL İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

80.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165640 İsmail Murat AKTOPRAK Antalya Vergi Mah.Üyeliği'ne,

81.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165642 Yusuf ALBAYRAK Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

82.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165644 Hacı Ali ALGA Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

83.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165646 Tarık GÜNEY Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

84.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165648 Mehmet ALTAY Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

85.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165651 Burhan ALTINIŞIK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

86.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165652 Hasan HATUN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

87.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165654 Yüksel ARSLAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

88.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165656 Gülhan ARSLAN GÜNGÖR Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

89.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165657 İrfan DEMİREL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

90.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165658 Gülsüm ATALAY Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

91.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165659 Yasemin İÇER TOKER İstanbul Vergi Mah.Üyeliği'ne,

92.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165665 Bülent DEMİRTAŞOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

93.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165667 Osman AYDIN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

94.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165669 Abdullah AYDOĞDU Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

95.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165670 Tamer İNCİ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

96.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165671 Murat AYRANCI Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

97.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165672 Nuran DOĞAN ÇAKMAK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

98.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165673 Murat AYTAÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

99.       Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165674 Metin KANMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

100.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165675 Serkan DURMUŞOĞLU İstanbul Vergi Mah. Üyeliği'ne,

101.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165676 Tuğba BAL İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

102.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165677 Ayşe KAPTAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

103.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165678 Mehmet BAŞARAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

104.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165679 Alper KARAASLAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

105.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165681 Ayşen ERGİN YILDIZ Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

106.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165682 Adem BİRCAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

107.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165683 Yasin KARACA İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

108.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165684 Muhammed Akif EROL Gaziantep Vergi Mah. Üyeliği'ne,

109.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165688 Hilal ERTUĞRUL Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

110.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165692 Ali ERTUNÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

111.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165697 Gül Pelin KAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

112.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165698 Zekeriya ÇETİN Van İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

113.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165702 Abdülkadir YILMAZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

114.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165703 Ferhat KILIÇ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

115.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165704 Abdullah GÖKCE Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

116.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165707 Özgür Oğuz YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

117.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165708 Şerife KIR ARDIÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

118.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165709 Zafer GÖKDERE Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

119.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165711 Adil KOÇ Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

120.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165716 Rüstem YÜKSEL İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

121.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165717 Ejder GÖRCEGİZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

122.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165719 Arif YÜZER Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

123.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165720 Yusuf Kenan ZOR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

124.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165721 Elçin Gaye GÖREN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

125.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165723 Mehmet GÖREN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

126.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165726 Halil ONUR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

127.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165730 Abdurrahman GÜLER Trabzon Vergi Mah. Üyeliği'ne,

128.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165732 Mehmet ÖZDEMİR Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

129.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165734 Ali ÖZKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

130.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165735 Mutahhar ÖZLÜK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

131.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165736 Ebru ÖZTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

132.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165738 Memiş GÜMÜŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

133.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165739 Bahadır ÖZTÜRKER İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

134.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165740 Fatih GÜNDOĞDU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

135.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165751 Kerem ÖZYARDIMCI İstanbul İdare Mah.Üyeliği'ne,

136.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165758 Fadime SAĞLAM Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

137.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165771 Halil SARITAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

138.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165774 Beytullah SELMAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

139.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165784 Yurdagül SÖNMEZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

140.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165794 Hüseyin ŞAHİN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

141.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165801 Nurgül ŞENEL KARABIYIK Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

142.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165808 Mehmet Salih ŞENOL Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

143.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165832 Nur TOKTAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

144.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165844 Emine T. KALKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

145.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165853 Ali ÜNAL İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği'ne,

146.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165856 Kenan YAZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

147.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165857 Gönül YEREBASMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

148.    Ankara İdari Yargı Hâkim adayı 165860 İhsan YILDIRIM Danıştay Tetkik Hâkimliği'ne,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

—— • ——

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adlî yargı hâkim ve Cumhuriyet savcıları ile idarî yargı hâkimlerinin 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

 

BİRİNCİ DAİRE KARARI: 11.02.2014/340

 

1- İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İstanbul Cumhuriyet Savcısı 23814 Selamettin CELEP,

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İstanbul Cumhuriyet Savcısı 26232 Mehmet Salih SOL,

Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, Ankara Cumhuriyet Savcısı 29420 Zafer EDİŞ,

İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İzmir Cumhuriyet Savcısı 29967 Kazım ARAPOĞLU,

İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İzmir Cumhuriyet Savcısı 31156 Orhun SEZER,

İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İzmir Cumhuriyet Savcısı 32334 Muvaffak MEŞE,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Sincan Cumhuriyet Savcısı 32367 Hasan ARSLAN,

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığına, Yalova Cumhuriyet Başsavcısı 33212 Osman KAÇAR,

Kırıkkale Hâkimliğine, Yalova Hâkimi 33298 Aliye SAAT KAÇAR,

Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, Ankara Cumhuriyet Savcısı 33948 Ramazan KAYA,

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığına, Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı 34002 Ramazan APAÇIK,

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığına, Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili 34188 Seyfullah ÖSELMİŞ,

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığına, Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı 34374 Musa DURMAZ,

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı 34378 Mustafa KÜÇÜK ,

Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, Ankara Cumhuriyet Savcısı 34434 Veli DALGALI,

Antalya Hâkimliğine, Diyarbakır Hâkimi 34871 Birgül GÜVEN,

Erzurum Hâkimliğine, Kırıkkale Hâkimi 34894 Nuray DURMAZ,

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, Beykoz Cumhuriyet Savcısı 35077 Ömür TOPAÇ,

Uşak Cumhuriyet Savcısına, İstanbul Cumhuriyet Savcısı 35189 Aydın ÇEVİK,

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, İstanbul Cumhuriyet Savcısı 35230 Faruk Erşen YILMAZ,

Bolu Cumhuriyet Savcılığına, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili 35837 Zekeriya ÖZ,

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine, Eskişehir Cumhuriyet Savcısı 37224 Celalettin KARANFİL,

Ankara Hâkimliğine, Yargıtay Tetkik Hâkimi 37269 İbrahim POLAT,

Bartın Hâkimliğine, Antalya Hâkimi 37328 Ayşegül ÖSELMİŞ,

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığına, Bartın Cumhuriyet Başsavcısı 38065 Şaban YILMAZ,

Sincan Hâkimliğine, Aksaray Hâkimi 38151 Çetin SÖNMEZ,

Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına, Elazığ Cumhuriyet Savcısı 39485 Tarık FIRAT,

Eskişehir Cumhuriyet Savcılığına, Mersin Cumhuriyet Savcısı 39625 Mehmet YAZICI,

Beykoz Cumhuriyet Savcılığına, Ardahan Cumhuriyet Savcısı 39737 Turgut ÇAKIR,

Kahramanmaraş Hâkimliğine, Erzurum Hâkimi 39761 Figen APAÇIK,

Muğla Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, Diyarbakır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 40141 Ali GİRGİN,

Manisa Cumhuriyet Savcılığına, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Savcısı 41908 Emin Emre EKİNCİ,

Manisa Hâkimliğine, Gaziosmanpaşa Hâkimi 42079 Özlem UĞUR EKİNCİ,

Ağrı Hâkimliğine, Yargıtay Tetkik Hâkimi 42138 Mehmet Selim KARAKUZU,

Muğla Hâkimliğine, Malkara Hâkimi 93909 Mücella GİRGİN,

Bandırma Cumhuriyet Savcılığına, İskenderun Cumhuriyet Savcısı 95011 Ahmet BİÇER,

Karaman Cumhuriyet Savcılığına, Rize Cumhuriyet Savcısı 97986 Erdal ÖZDEMİR,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Çubuk Hâkimi 98349 Turna DOĞAN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Polatlı Hâkimi 101298 İrem GÜVEN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Polatlı Cumhuriyet Savcısı 104862 Mehmet GÜVEN,

Hendek Cumhuriyet Savcılığına, Yargıtay Tetkik Hâkimi 107413 Dilek TOSUN ŞAHİN,

Şile Hâkimliğine, Ardahan Hâkimi 109831 Selviye ÇAKIR,

Göksun Hâkimliğine, Arhavi Hâkimi 118844 Seda AVCI,

Şirvan Hâkimliğine, Emirdağ Cumhuriyet Savcısı 118862 Cafer KÜÇÜKKARACA,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Göksun Hâkimi 119219 Latife Nazlı GÜVEN,

Mudanya Hâkimliğine, Lâpseki Hâkimi 119235 Ayşe Seda GÜLSEVEN,

Tuzluca Cumhuriyet Savcılığına, Eruh Cumhuriyet Savcısı 120704 Muhsin ONAY,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Derik Hâkimi 120771 Abdullah MERAL,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Yusufeli Hâkimi 122309 Mehmet Fatih KAPUSUZOĞLU,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Tuzluca Cumhuriyet Savcısı 122358 Hüseyin Özgür SEVİMLİ,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Tuzluca Hâkimi 122386 Selin ULUSOY SEVİMLİ,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Şirvan Hâkimi 122589 Meleknur ÖZÇELİK,

Polatlı Hâkimliğine, Yüksekova Hâkimi 124589 Fatma AÇIKMEŞE,

Elbistan Hâkimliğine, Yargıtay Tetkik Hâkimi 124674 Zerrin Sağlık BARAN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, İskenderun Cumhuriyet Savcısı 124705 Melike UĞUR GÖK,

Akçakale Hâkimliğine, Çorum Hâkimi 125127 Yasin UĞURER,

Göksun Cumhuriyet Savcılığına, Gümüşhane Cumhuriyet Savcısı 125213 Hüseyin AVCI,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Erdek Hâkimi 125261 Nimet GÜNDOĞDU YÜKSEL,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Gümüşhane Hâkimi 125302 Arife BALKAYA,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Sivaslı Hâkimi 125359 Erdal MENENGİÇ,

Bingöl Hâkimliğine, Karakoçan Hâkimi 125464 Haşim TEKİN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Ağrı Hâkimi 125474 Mustafa Başar TAŞBAŞ,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Ortaköy (Aksaray) Cumhuriyet Savcısı 125905 Zehra YILMAZ,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Gazipaşa Hâkimi 126008 Döndü Çuhadar ERBİL,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Çorum Hâkimi 137314 Emrah ÖZTÜRK,

Polatlı Hâkimliğine, Mut Hâkimi 137434 Mehmet Rıza EMRE GÖKSU,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Yunak Cumhuriyet Savcısı 137467 Çağlar GÜLTEKİN,

Siirt Hâkimliğine, Şavşat Hâkimi 139611 Seda KILIÇKAYA KILIÇ,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Nizip Hâkimi 139634 Hayriye AYAS,

Patnos Cumhuriyet Savcılığına, Sarıveliler Hâkimi 139641 Musa AKKURT,

Siirt Cumhuriyet Savcılığına, Borçka Hâkimi 139703 Abdullah KILIÇ,

Beypazarı Hâkimliğine, Mut Hâkimi 139711 Hakan ERZEYBEK,

Patnos Hâkimliğine, Didim Hâkimi 139720 Meral AKKURT,

Tuzluca Hâkimliğine, Silivri Hâkimi 139752 Rabia YAZKAN ONAY,

Gölcük Cumhuriyet Savcılığına, Eskişehir Cumhuriyet Savcısı 139809 Tuğçe ÇİTÇİ YAPAR,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Kemalpaşa Hâkimi 139813 Emre ÇELİK,

Şırnak Cumhuriyet Savcılığına, Ereğli (Zonguldak) Cumhuriyet Savcısı 139821 Hasan ERDOĞAN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Mut Hâkimi 139826 Muammer YURTSEVER,

Gürpınar Hâkimliğine, Çatak Hâkimi 139831 Bahattin ARIKAN,

Şanlıurfa Hâkimliğine, Adıyaman Hâkimi 149958 Osman CEYLAN,

Polatlı Hâkimliğine, Adana Hâkimi 150106 Mustafa ŞENOCAK,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Yıldızeli Hâkimi 150114 Harun KURMAZ,

Hadim Hâkimliğine, Baykan Hâkimi 150143 Sümeyye KARACAN SEYHAN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Bergama Hâkimi 150939 Ayşegül Gülşen TOZLU,

Diyarbakır Hâkimliğine, Erzin Hâkimi 151328 İbrahim İLASLAN,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Ödemiş Hâkimi 151344 Canan KARAASLAN,

Çorlu Hâkimliğine, Çorum Hâkimi 151354 Mehmet ŞEN,

Elbistan Hâkimliğine, Yargıtay Tetkik Hâkimi 151389 Yılmaz BARAN,

Şereflikoçhisar Hâkimliğine, Marmaraereğlisi Hâkimi 151463 Savaş MURATOĞULLARI,

Çerkezköy Hâkimliğine, Hacıbektaş Hâkimi 151467 Serkan YOĞURTÇU,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Çameli Cumhuriyet Savcısı 151515 Abdullah DEMİRKOL,

Bartın Cumhuriyet Savcılığına, Fethiye Cumhuriyet Savcısı 151529 Fatih EKİCİ,

Giresun Cumhuriyet Savcılığına, İslahiye Hâkimi 151540 Murat ERTEN,

Erzurum Hâkimliğine, Pervari Hâkimi 153081 Meliha TAPAR,

Şırnak Hâkimliğine, Ereğli (Zonguldak) Hâkimi 153098 Dilek ERDOĞAN,

Gaziantep Hâkimliğine, Serik Hâkimi 153120 Büşra KURU,

Van Hâkimliğine, Giresun Hâkimi 153144 Hatice Sevde ÇELİK PALANCI,

Cizre Hâkimliğine, Erdek Hâkimi 153175 Merve KÖSEOĞLU,

Cizre Cumhuriyet Savcılığına, Muğla Hâkimi 153304 Muhammet Sacit KÖSEOĞLU,

Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Burdur Hâkimi 153619 Davut ARKAÇ,

Nizip Hâkimliğine, Andırın Hâkimi 165531 Yusuf AYDEMİR,

Şabanözü Hâkimliğine, Bakırköy Hâkimi 165540 Fatih BAŞYİĞİT,

Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığına, Karaman Cumhuriyet Savcısı 165549 Yavuz BEYAZTAŞ,

Bakırköy Hâkimliğine, Ovacık (Tunceli) Hâkimi 165574 Mehmet DÖLEN,

Çan Hâkimliğine, Adana Hâkimi 165604 Ünzüle ŞİMŞEK,

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Savcılığına, Osmaniye Cumhuriyet Savcısı 165615 Engin NAZLI,

Arapgir Hâkimliğine, Borçka Hâkimi 165753 Nilüfer BAYKAL TURAN,

Adalar Hâkimliğine, Yüksekova Hâkimi 165791 Ahmet ÇETİNKAYA,

Körfez Hâkimliğine, Niğde Hâkimi 165829 Nihat DOĞAN,

Hacıbektaş Hâkimliğine, Aybastı Hâkimi 165839 Yusuf AYDIN,

Karabük Cumhuriyet Savcılığına, Kilis Cumhuriyet Savcısı 165858 Fahri ERSOY,

Urla Hâkimliğine, Mersin Hâkimi 165862 Ramazan ERTEKİN,

Karaman Cumhuriyet Savcılığına, Bursa Cumhuriyet Savcısı 165876 Celalettin EVRAN,

Gaziosmanpaşa Hâkimliğine, Kilis Hâkimi 165890 İnci MİDYAT KORKMAZ,

Çubuk Hâkimliğine, Trabzon Hâkimi 165902 Gülenay ÖZDEMİR,

Ardahan Hâkimliğine, Simav Hâkimi 165908 Aynur ÖZGÜL,

Adana Hâkimliğine, Hadim Hâkimi 165983 Murat Serdar TOPRAK,

2- İstanbul İdare Mahkemesi Başkanlığına, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 31223 Ramazan ÖZDEMİR,

İzmir İdare Mahkemesi Başkanlığına, İzmir Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 32688 Mürteza GÜLER,

Ankara İdare Mahkemesi Başkanlığına, Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 32691 Cafer ERGEN,

Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 33606 Bülent SEYİTDANLIOĞLU,

Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığına, Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 33817 Ekrem ÖZÜBEK,

İstanbul İdare Mahkemesi Başkanlığına, Kocaeli İdare Mahkemesi Başkanı 34658 Ahmet Cüneyt YILMAZ,

İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, İstanbul İdare Mahkemesi Başkanı 37752 Mustafa UYAR,

Sivas Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 37831 Adnan DİKENLİ,

İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, İstanbul Vergi Mahkemesi Üyesi 37832 Murat EREN,

İstanbul Vergi Mahkemesi Başkanlığına, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 37993 Önder ÇANAK,

Ankara İdare Mahkemesi Başkanlığına, Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 38010 Zülal ÖZTÜRK,

Denizli Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, Sivas Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 38040 Engin ÖZTÜRK,

Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyeliğine, Ankara İdare Mahkemesi Başkanı 38462 Ali ÇATAL,

Kayseri Vergi Mahkemesi Üyeliğine, İstanbul Vergi Mahkemesi Üyesi 97698 Mehmet OFLAZ,

İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 97769 Tülay TAMİRCİ,

Bursa İdare Mahkemesi Üyeliğine, Çanakkale İdare Mahkemesi Üyesi 107210 Erkin GÜLSEVEN,

Van İdare Mahkemesi Üyeliğine, Ankara İdare Mahkemesi Üyesi 152943 Erhan PALANCI,

Erzurum İdare Mahkemesi Üyeliğine, Ankara İdare Mahkemesi Üyesi 152955 Hacı Yusuf TAPAR,

Çanakkale İdare Mahkemesi Üyeliğine, Ankara İdare Mahkemesi Üyesi 152960 Esengül ALBAYRAK,

Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Ankara Vergi Mahkemesi Üyesi 152992 Salih Murat KURU,

Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165634 Ayşe AKDENİZ İLASLAN,

Ankara İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165644 Hacı Ali ALGA,

Samsun İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165649 Selahattin GÜNGÖRMEZ,

Elazığ İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165656 Gülhan ARSLAN GÜNGÖR,

İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165669 Abdullah AYDOĞDU,

İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165670 Tamer İNCİ,

Adana İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165674 Metin KANMAZ,

Eskişehir Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165677 Ayşe KAPTAN,

Kırıkkale İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165680 Hülya BAYRAKDAR,

Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165685 Metin BORUCU,

Ankara İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165694 Dudu KAYA,

İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165701 Sıtkı YILDIRIM,

Kayseri Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165707 Özgür Oğuz YILMAZ,

İzmir İdare Mahkemesi Üyeliğine, Ankara Vergi Mahkemesi Üyesi 165728 Ramazan GÜLEÇ,

Çorum İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165731 Betül ÖZBAKIŞ,

Ankara İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165734 Ali ÖZKAN,

Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165736 Ebru ÖZTÜRK,

Eskişehir İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165778 Nurhan SERBEST,

İzmir İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165797 Muharrem ŞEN,

Denizli Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165825 Hüseyin TEKEŞİ,

Kahramanmaraş İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165828 Bünyamin TOK,

İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165844 Emine TÜRKMENOĞLU KALKAN,

Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliğine, Danıştay Tetkik Hâkimi 165860 İhsan YILDIRIM,

Naklen,

3- 1'inci derecenin 2'inci kademesi olan 1380+4000 gösterge karşılığı aylıkla, Derik Hâkimliğine, Cide eski Hâkimi 40387 Handan TAŞKIRAN,

4- 4'üncü derecenin 1'inci kademesi olan 915+2300 gösterge karşılığı aylıkla, Mardin Hâkimliğine, Kilis eski Hâkimi 35488 Ramazan AKBAL,

Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığına, Taşova Cumhuriyet eski Savcısı 107391 Ahmet Alkan ŞİMŞEK,

5- 6'ıncı derecenin 1'inci kademesi olan 760+1600 gösterge karşılığı aylıkla, Yüksekova Hâkimliğine, Yusufeli eski Hâkimi 107403 Erhan YILMAZ,

Zara Hâkimliğine, Hekimhan eski Hâkimi 37239 Abdussamet KAHYA,

6- 6'ıncı derecenin 2'inci kademesi olan 785+1600 gösterge karşılığı aylıkla, Hani Cumhuriyet Savcılığına, Burdur Cumhuriyet eski Savcısı 122904 Fatih ERGÜL,

Mesleğe kabul edilmeleri nedeniyle açıktan,

Atanmışlardır.

 

 

 



Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.