Aldatan kocaya rekor tazminat davası
İşa­da­mı Ö. es­ki ba­ka­nın kı­zı M. ile 2011 yı­lın­da ev­len­di. Bir ço­cuk­la­rı olan çif­tin ara­sı za­man­la bo­zul­du. Eşi­nin baş­ka ka­dın­la iliş­ki­si ol­du­ğun­dan şüp­he­le­nen M. de­dek­tif tu­ta­rak ko­ca­sı­nı ta­kip et­tir­di. De­dek­tif Ö.’­yi baş­ka bir ka­dın­la gö­rün­tü­le­di. Fo­toğ­raf­la­rı gö­ren M. bo­şan­ma­ya ka­rar ver­di. İki ta­raf da bo­şan­ma da­va­sı aç­tı.

BE­Nİ KA­RIM­DAN KO­RU­YUN

Mah­ke­me­ye baş­vu­ran Ö. ka­rı­sı­nın ken­di­si­ne şid­det uy­gu­la­dı­ğı­nı öne sü­re­rek ko­ru­ma ka­ra­rı çı­kart­tı. Karara göre M. kocasına şiddet uygulamayacak veya tehdit etmeyecekti. M. de kar­şı da­va aça­rak ko­ca­sı hak­kın­da ko­ru­ma ka­ra­rı al­dır­dı.

Sürekli aşağıladı

Bununla yetinmeyen M. kocasının ilişki yaşadığı A. adlı kadına 20 bin lira manevi tazminat talebiyle dava açtı. Evlilikleri süresince sürekli aşağılandığını ifade eden M. evliliğini kurtarmak için 15 kilo verdiğini ama hiç birşeyin değişmediğini söyledi. M. kocasından da 12 milyon lira tazminat istedi.


ŞEYDA BURCU İKİZ - BUGÜN GAZETESİ
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Can 3 yıl önce

bu kadınları başınıza sıçırttınız bunlara öyle gaz veriyorsunuz ki onlarda ne oldum delisi oluyor akşama kadar geziyorlar doğru cüdürüst yemekte yok ayrılınca istedikleri tazminat dudak uçurtuyor