banner487

AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu... İşte tam liste
banner488

Kısa bir açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun,  "İnşallah milletimize hayırlı olur diye dua ediyoruz. Türkiye'de dünyanın en şeffaf seçimleri yapılmakta. En güzel şekilde tamamlanacağını düşünüyoruz. Bütün adaylarımıza başarılar diliyoruz" dedi.

ÖNEMLİ İSİMLER BAŞVURU YAPMAMIŞTI

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan, eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile Mehmet Müezzinoğlu, Burhan Kayatürk, Ekrem Erdem, Hüseyin Samani, İsrafil Kışla, Hüseyin Şahin, Murat Göktürk, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Hasan Özyer, Cemalettin Kani Torun, Mehmet Ali Pulcu, İbrahim Mustafa Turhan, Recep Konuk, Coşkun Çakır, Özcan Ulupınar, Ayhan Gider ise adaylık başvurusu yapmamıştı.


LİSTEDEN DETAYLAR

YSK'ya sunulan listede adayların 126'sını kadınlar oluşturdu. Milletvekili adaylarının yaş ortalaması 44 olurken, 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi.

AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram oldu.

Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu.

Toplam engelli milletvekili aday sayısı ise 8 oldu.

Milletvekili adaylarının 466'sı evli.

İşte AK Parti'nin Milletvekili adayları:

İLİ : ADANA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 0

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 15

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

JÜLİDE SARIEROĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

TAMER DAĞLI

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

3

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

YÜKSEK

AVUKAT

4

AHMET ZENBİLCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

5

ABDULLAH DOĞRU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

SEVİL CAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

MUHAMMED AKSOY

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

SAMİR ALTUNKAYNAK

YÜKSEK

AVUKAT

9

RAMAZAN ÇIRAK

YÜKSEK

AVUKAT

10

EROL KAHRAMAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

REŞAN ARLIER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

NECİP FAZIL CENGİL

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

13

MEHMET GAZİOĞLU

ORTA

SERBEST/ÖZEL

14

MUHAMMED ZEKİ AÇ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15

ZEKERİYE YILDIZOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ADIYAMAN

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 5

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET AYDIN

YÜKSEK

AVUKAT

2

İBRAHİM HALİL FIRAT

YÜKSEK

AVUKAT

3

MUHAMMED FATİH TOPRAK

YÜKSEK

AVUKAT

4

YAKUP TAŞ

ORTA

ÇİFTÇİ

5

ABDULAZİZ ASLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : AFYONKARAHİSAR

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 6

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

VEYSEL EROĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

ALİ ÖZKAYA

YÜKSEK

HUKUKÇU

3

İBRAHİM YURDUNUSEVEN

YÜKSEK

AVUKAT

4

RASİME KIPIRTI FEDAKAR

YÜKSEK

MUHASEBECİ

5

MEHMET ZEYBEK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

İBRAHİM ÜNLÜER

ORTA

MUHASEBECİ

İLİ: AĞRI

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

EKREM ÇELEBİ

YÜKSEK

EMEKLİ

2

ABBAS AYDIN

YÜKSEK

AVUKAT

3

DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

ERHAN TENEKECİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

İLİ: AKSARAY

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

İLKNUR İNCEÖZ

YÜKSEK

AVUKAT

2

CENGİZ AYDOĞDU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

MUSTAFA SERDENGEÇTİ

YÜKSEK

DOKTOR

4

MUHAMMED AKTAŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : AMASYA

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

HASAN ÇİLEZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 13

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

2

FATİH ŞAHİN

YÜKSEK

AVUKAT

3

YALÇIN AKDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

ALİ İHSAN ARSLAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

MURAT YILDIRIM

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

6

FATMA ÖNCÜ

YÜKSEK

AVUKAT

7

FAHRİ USTA

ORTA

ÇİFTÇİ

8

GÖKÇER DOĞAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9

FEVZİ AYDIN

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

10

BÜŞRA SOYLU

İLK

SOSYOLOG / PİSİKOLOG

11

MUAMMER CEMALOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

12

ELİF RABİA TOPTANCI

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

13

ADİL CAN YILDIRIM

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 11

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA DESTİCİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

LÜTFİYE SELVA ÇAM

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

EMRULLAH İŞLER

İLK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4

ORHAN YEGİN

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

5

ARİFE POLAT DÜZGÜN

YÜKSEK

DOKTOR

6

ZEYNEP YILDIZ

YÜKSEK

AVUKAT

7

AHMET FETHAN BAYKOÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

ENES ŞİŞMAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN

YÜKSEK

ECZACI

10

İBRAHİM ENES DURUAY

ORTA

ÖĞRENCİ

11

ONUR ALP BAŞAYAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 3

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 12

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET NACİ BOSTANCI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2

ASUMAN ERDOĞAN

İLK

ÖĞRETMEN

3

NEVZAT CEYLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

BARIŞ AYDIN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

HACI TURAN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN / EĞİTMEN

6

MERYEM GÖKA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

TUNA KOÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

KURTCAN ÇELEBİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

SERHAT BAYAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

DİLARA TABAK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

MEHMET GÜNDOĞDU

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

12

MÜCAHİT EFE

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : ANTALYA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 0

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 16

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

MUSTAFA KÖSE

YÜKSEK

AVUKAT

3

SENA NUR ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

4

İBRAHİM AYDIN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

ATAY USLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

KEMAL ÇELİK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

GÜLÇİN ÖZBOZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

8

SEYİT EMRE GÖYÜK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

ERCAN MEKTEPLİOĞLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

10

MUSTAFA ERKAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

HASAN HÜSEYİN CENGİZ

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

12

ESMA BALABAN KARACAN

YÜKSEK

AVUKAT

13

HASAN DEMİR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

14

ÖMER AKBAŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15

CANBEY ÇETİN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

16

HASAN KEREM ÜNSAL

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ: ARDAHAN

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ORHAN ATALAY

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

2

HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ARTVİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ERTUNÇ ERKAN BALTA

YÜKSEK

AVUKAT

2

MUZAFFER ÇORBACI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : AYDIN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA SAVAŞ

YÜKSEK

MUHASEBECİ

2

BEKİR KUVVET ERİM

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

3

METİN YAVUZ

ORTA

YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

4

RIZA POSACI

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

ERSİN ESENLİK

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

6

AHMET TARIK SARI

İLK

SERBEST/ÖZEL

7

SEDA KANAT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

YASEMİ SARIÇİÇEK

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : BALIKESİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ADİL ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

2

BELGİN UYGUR

YÜKSEK

AVUKAT

3

YAVUZ SUBAŞI

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

4

MUSTAFA CANBEY

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

PAKİZE MUTLU AYDEMİR

YÜKSEK

AVUKAT

6

ÖMER ALAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

7

OSMAN BILDIR

YÜKSEK

AVUKAT

8

ZEYNEP DENİZ

ORTA

ÖĞRENCİ

9

ENCAN AYDOĞDU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: BARTIN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

YILMAZ TUNÇ

YÜKSEK

AVUKAT

2

YAŞAR ARSLAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: BATMAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ZİVER ÖZDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

MURAT GÜNEŞTEKİN

YÜKSEK

YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

3

MEHMET ŞAT

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

4

MURAT ÇİÇEK

YÜKSEK

AVUKAT

5

AYLA IŞIK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ: BAYBURT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

FETANİ BATTAL

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

İLİ: BİLECİK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

SELİM YAĞCI

YÜKSEK

HAKİM / SAVCI

2

HALİL ELDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: BİNGÖL

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

CEVDET YILMAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

FEYZİ BERDİBEK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

3

ZEKİ KORKUTATA

YÜKSEK

MÜSTEŞAR

İLİ: BİTLİS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

CEMAL TAŞAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

2

VAHİT KİLER

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3

FEVZİ TAŞDEMİR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: BOLU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ARZU AYDIN

YÜKSEK

AVUKAT

2

FEHMİ KÜPÇÜ

YÜKSEK

AVUKAT

3

METİN VURAL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

İLİ: BURDUR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BAYRAM ÖZÇELİK

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

2

YASİN UĞUR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

EMİNE AKTAŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : BURSA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HAKAN ÇAVUŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

2

MUSTAFA ESGİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

REFİK ÖZEN

YÜKSEK

MÜHENDİS

4

EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

YÜKSEK

AVUKAT

5

AHMET KILIÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

GÜLTEN KAPICIOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

7

SADETTİN CANGÜL

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

8

ARİF ÇELENK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

MUHAMMED ERDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

ARİF BEKİR DANGAÇ

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : BURSA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

EFKAN ALA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

OSMAN MESTEN

YÜKSEK

AVUKAT

3

VİLDAN YILMAZ GÜREL

YÜKSEK

AVUKAT

4

ZAFER IŞIK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5

MUHAMMET MÜFİT AYDIN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

ATİLLA ÖDÜNÇ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

7

AHMET YELİS

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

SELDA MERİÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

BURCU YARAN

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

10

İSMAİL ÖZKAN

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

İLİ : ÇANAKKALE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BÜLENT TURAN

YÜKSEK

AVUKAT

2

JÜLİDE İSKENDEROĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

FURKAN SEZER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

FIRAT AKGÜN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ÇANKIRI

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

2

SALİM ÇİVİTCİOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : ÇORUM

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET SAMİ CEYLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

OĞUZHAN KAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3

EROL KAVUNCU

YÜKSEK

MÜDÜR

4

SERAP YILDIRIM

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : DENİZLİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

CAHİT ÖZKAN

YÜKSEK

AVUKAT

2

ŞAHİN TİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

AHMET YILDIZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

NİLGÜN ÖK

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

5

HASAN OYMAK

YÜKSEK

AVUKAT

6

MUSTAFA SEMERCİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

DİLEK ÇEVİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

8

ADEM KAYAR

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : DİYARBAKIR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET MEHDİ EKER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

EBUBEKİR BAL

ORTA

SERBEST/ÖZEL

3

OYA ERONAT

YÜKSEK

EMEKLİ

4

MEHMET EMİN YILMAZ

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

5

ERDAL ATİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

6

ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR

YÜKSEK

AVUKAT

7

REMZİ ÇAYIR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

FEHMİ KARDEŞOĞLU

ORTA

SERBEST/ÖZEL

9

MUHAMMED AHMET MAHSUM

MELİKOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

EMRE YAZICIOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

11

NEZİHE KENT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

MUSTAFA GÜLEKEN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: DÜZCE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

FAHRİ ÇAKIR

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2

AYŞE KEŞİR

YÜKSEK

SİYASETÇİ

3

NUMAN ÇABUK

YÜKSEK

DOKTOR

İLİ: EDİRNE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

FATMA AKSAL

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

2

İLYAS AKMEŞE

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ERDEM GÜYÜMGÜLER

İLK

SERBEST/ÖZEL

4

BURAK CAMBAZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

İLİ: ELAZIĞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

METİN BULUT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

SERMİN BALIK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ZÜLFÜ TOLGA AĞAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

ZÜLFÜ DEMİRBAĞ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: ERZİNCAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

SÜLEYMAN KARAMAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

2

BURHAN ÇAKIR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

İLİ: ERZURUM

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

RECEP AKDAĞ

YÜKSEK

DOKTOR

2

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

3

SELAMİ ALTINOK

YÜKSEK

VALİ

4

İBRAHİM AYDEMİR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

5

ZAFER TARİKDAROĞLU

YÜKSEK

EĞİTMEN

6

FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : GAZİANTEP

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ABDULHAMİT GÜL

YÜKSEK

AVUKAT

2

AHMET UZER

YÜKSEK

İSTATİSTİKÇİ

3

MEHMET ERDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

ABDULLAH NEJAT KOÇER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

DERYA BAKBAK

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6

ALİ ŞAHİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

MÜSLÜM YÜKSEL

YÜKSEK

AVUKAT

8

MEHMET SAİT KİRAZOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

YAŞAR ATILGAN

YÜKSEK

AVUKAT

10

SERPİL KAVRAK

YÜKSEK

AVUKAT

11

İHSAN KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

HATİCE MERVE TATAR

İLK

SERBEST/ÖZEL

13

MUHAMMED MELAZ AKTOĞ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

14

MAHMUT BURAK KIZILELMA

YÜKSEK

MEMUR

İLİ : ESKİŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

NABİ AVCI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

HARUN KARACAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

EMİNE NUR GÜNAY

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

5

AHMET NAMIK AKDOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

NURETTİN KABA

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

7

SERHAT TUNÇ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İLİ: GİRESUN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

CEMAL ÖZTÜRK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

2

KADİR AYDIN

YÜKSEK

AVUKAT

3

SABRİ ÖZTÜRK

YÜKSEK

AVUKAT

4

SERDAR DEMİRKAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: GÜMÜŞHANE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HACI OSMAN AKGÜL

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

CİHAN PEKTAŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: HAKKARİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HUSRET DİNÇ

ORTA

EMEKLİ

2

ABDULMECİT TARHAN

YÜKSEK

HUKUKÇU

3

NURETTİN FIRAT

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

İLİ : HATAY

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

YÜKSEK

ECZACI

2

HÜSEYİN YAYMAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ABDULKADİR ÖZEL

YÜKSEK

AVUKAT

4

HÜSEYİN ŞANVERDİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5

SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

6

ABDÜLKERİM GÜVEN

YÜKSEK

AVUKAT

7

KUDRET ARTAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

8

MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

9

CEMİLE TUNA

YÜKSEK

AVUKAT

10

ECRİN NAZLI İNAN

ORTA

ÖĞRENCİ

11

OSMAN UZAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ: IĞDIR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET TUTULMAZ

YÜKSEK

AVUKAT

2

HASAN GÜNEŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İLİ: ISPARTA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

2

RECEP ÖZEL

YÜKSEK

AVUKAT

3

MEHMET UĞUR GÖKGÖZ

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

AYŞE NUR AKBAY

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BERAT ALBAYRAK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

NURETTİN CANİKLİ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

3

MUSTAFA ATAŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ

4

EROL KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

VEDAT DEMİRÖZ

YÜKSEK

MÜŞAVİR

6

RAVZA KAVAKCI KAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

OSMAN BOYRAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

İSMET UÇMA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

MİHRİMAH BELMA SATIR

YÜKSEK

AVUKAT

10

AHMET BERAT ÇONKAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

11

HULUSİ ŞENTÜRK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

13

EYÜP ÖZSOY

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

14

SERKAN BAYRAM

YÜKSEK

AVUKAT

15

FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

16

ŞEYMA DÖĞÜCÜ

YÜKSEK

AVUKAT

17

AZMİ EKİNCİ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

18

HURŞİT YILDIRIM

YÜKSEK

AVUKAT

19

ALİ SEVİNÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

20

TUĞBA ERCAN

ÖĞRETMEN

21

SABRİ BALAMAN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

22

ESMA ERSİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

23

MUSTAFA MİCAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

24

AHMET ÖZDİNÇ

YÜKSEK

DOKTOR

25

İBRAHİM İLCİ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

26

SEMANUR KOÇAL

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

27

RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

28

FİDAN ERDOĞAN AVŞAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

29

FEYZULLAH TUNA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

30

FUAT KİNSİZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

31

AHMET AYHAN KAYAOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

32

SİNEM DEMİR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

33

MUHAMMET ALİ KUMRU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

34

LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

35

OKTAY TAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

SÜLEYMAN SOYLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

FATMA BETÜL SAYAN KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

VOLKAN BOZKIR

İLK

SERBEST/ÖZEL

4

ABDULLAH GÜLER

YÜKSEK

AVUKAT

5

HASAN TURAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

SERAP YAŞAR

YÜKSEK

AVUKAT

7

AZİZ BABUŞCU

YÜKSEK

MÜŞAVİR

8

ŞİRİN ÜNAL

İLK

SERBEST/ÖZEL

9

CANAN KALSIN

YÜKSEK

SİYASETÇİ

10

AHMET HAMDİ ÇAMLI

ORTA

SERBEST/ÖZEL

11

MARKAR ESEYAN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

12

MUSTAFA DEMİR

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

13

İFFET POLAT

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

14

İBRAHİM YASİN KIRICI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

15

SALİH ÇAKIR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

16

AYŞE BÖHÜRLER

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

17

SUNA TARHAN

YÜKSEK

EĞİTMEN

18

AHMET HAMDİ GÖRK

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

19

HACI MEHMET BAYKURT

YÜKSEK

AVUKAT

20

MUSTAFA ARABUL

SERBEST/ÖZEL

21

BEYZA SINDIRAÇ

YÜKSEK

AVUKAT

22

SERKAN HASER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

23

AHMET YILDIZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

24

EMİNE ÇAKIR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

25

HAMZA KULAKSIZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

26

SEVDE SENA DAĞLI

ORTA

ÖĞRENCİ

27

ENES KAŞKAŞ

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

28

HALİL POYRAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 3

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

NUMAN KURTULMUŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

MEHMET MUŞ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

3

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

MEHMET DOĞAN KUBAT

YÜKSEK

AVUKAT

5

TÜLAY KAYNARCA

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

6

HALİS DALKILIÇ

YÜKSEK

İSTATİSTİKÇİ

7

EMİNE SARE AYDIN YILMAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8

NEVZAT ŞATIROĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

9

ZAFER SIRAKAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

RÜMEYSA KADAK

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

11

AHMET MÜCAHİT ARINÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

MUSTAFA YENEROĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

13

ERKAN KANDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

14

ŞAMİL AYRIM

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

15

ALEV DEDEGİL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

16

YILDIZ SEFERİNOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

17

ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET

İLK

DOKTOR

18

MÜRTEZA ZENGİN

YÜKSEK

AVUKAT

19

AYHAN OĞAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

20

HAŞİM TAŞKIRAN

SERBEST/ÖZEL

21

RUKEN KİLERCİ

ORTA

YÖNETİCİ - KAMU

22

RASİM ERDOĞMUŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

23

HATİCE BOZDAĞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

24

MEHMET UMUR

ORTA

SERBEST/ÖZEL

25

OYA EREN

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

26

BÜLENT DURGUN

YÜKSEK

SAĞLIK GÖREVLİSİ

27

ZEHRA ERCAN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

28

ALİ ÇEZİK

YÜKSEK

AVUKAT

29

HASENE ÇAPAR

YÜKSEK

MUHASEBECİ

30

SEDAT SAYIMOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

31

CAHİT KESKİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

32

SİNAN KARŞIYAKA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

33

HAYRİYE KUZU

ORTA

SERBEST/ÖZEL

34

MEHMET EMİN AŞIKKUTLU

ORTA

ÖĞRENCİ

35

MÜNİR EREN

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : İZMİR

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BİNALİ YILDIRIM

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

MAHMUT ATİLLA KAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3

CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

CEMAL BEKLE

YÜKSEK

PİSİKOLOG

5

BİLAL DOĞAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

EMRE CEMİL AYVALI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

TEMEL YILDIRIM

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

8

AHMET GÜRHAN

İLK

B

9

GÖZDE KESKİN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

10

FATİH REHA YAVUZER KAM

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

KORAY BATTAL

YÜKSEK

AVUKAT

12

MUHABBET GÜNERİ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

13

AHMET UĞUR BARAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

14

HALİL CÜNEYT AÇIL

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

İLİ : İZMİR

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HAMZA DAĞ

YÜKSEK

AVUKAT

2

FEHMİ ALPAY ÖZALAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

3

NECİP NASIR

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

4

YAŞAR KIRKPINAR

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

5

MELEK EROĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

NECİP FAZIL KURT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

ADİL YÜKSEL

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

8

ERDEM ÖKSÜZ

YÜKSEK

B

9

GERÇEK TEKİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

MUSA ÇEVİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

11

SALİHA BOZKURT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12

AHMET NUMAN ARICI

YÜKSEK

AVUKAT

13

FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT

İLK

ÖĞRETMEN

14

ENDER DOĞAN

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : KAHRAMANMARAŞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MAHİR ÜNAL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

AHMET ÖZDEMİR

YÜKSEK

AVUKAT

3

CELALETTİN GÜVENÇ

YÜKSEK

SİYASETÇİ

4

İMRAN KILIÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

MEHMET CİHAT SEZAL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

HABİBE ÖÇAL

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

7

TÜRK İSLAM KARAKOÇ

YÜKSEK

AVUKAT

8

MEHMET İLKER ÇİTİL

YÜKSEK

DOKTOR

İLİ: KARABÜK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

CUMHUR ÜNAL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

NİYAZİ GÜNEŞ

YÜKSEK

MEMUR

3

TUĞBA YEĞİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: KARAMAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

RECEP ŞEKER

YÜKSEK

TIP DOKTORU

2

SELMAN OĞUZHAN ESER

YÜKSEK

AVUKAT

3

HÜSEYİN MUTLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: KARS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET ARSLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

YUNUS KILIÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ABDULFETAH ÇETİNKAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: KASTAMONU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HAKKI KÖYLÜ

YÜKSEK

AVUKAT

2

METİN ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

3

MURAT DEMİR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : KAYSERİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET ÖZHASEKİ

YÜKSEK

AVUKAT

2

MUSTAFA ELİTAŞ

YÜKSEK

MUHASEBECİ

3

TANER YILDIZ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

4

İSMAİL EMRAH KARAYEL

YÜKSEK

AVUKAT

5

İSMAİL TAMER

YÜKSEK

DOKTOR

6

HÜLYA NERGİS

YÜKSEK

AVUKAT

7

SAMİ DEDEOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

8

ALİ SARAÇOĞLU

İLK

SERBEST/ÖZEL

9

TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10

ALİ EKŞİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL

SEKTÖR

İLİ: KIRIKKALE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

RAMAZAN CAN

YÜKSEK

AVUKAT

2

BAYRAM SALİM BOZDEMİR

YÜKSEK

MEMUR

3

MUSTAFA ARSLAN

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ: KIRKLARELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

SELAHATTİN MİNSOLMAZ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

VOLKAN GÖÇ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3

KADRİYE TOKAT

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: KIRŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA KENDİRLİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

NECMETTİN ERKAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

İLİ: KİLİS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

AHMET SALİH DAL

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ : KOCAELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

FİKRİ IŞIK

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

2

İLYAS ŞEKER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

4

MEHMET AKİF YILMAZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

5

SAMİ ÇAKIR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

CEMİL YAMAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

7

EMİNE ZEYBEK

YÜKSEK

AVUKAT

8

HAKAN HÖBEK

YÜKSEK

DOKTOR

9

UFUK EKİNCİ

YÜKSEK

AVUKAT

10

OSMAN TÜFEKÇİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

ELİFNUR BAYRAM

ORTA

SERBEST/ÖZEL

12

ENVER ZENGİN

YÜKSEK

AVUKAT

13

HAYRETTİN DENİZ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : KONYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET SORGUN

YÜKSEK

AVUKAT

2

TAHİR AKYÜREK

YÜKSEK

AVUKAT

3

ORHAN ERDEM

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

4

LEYLA ŞAHİN USTA

İLK

DOKTOR

5

ZİYA ALTUNYALDIZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

HACI AHMET ÖZDEMİR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

GÜLAY SAMANCI

YÜKSEK

AVUKAT

8

ABDULLAH AĞRALI

YÜKSEK

DOKTOR

9

SELMAN ÖZBOYACI

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

10

HALİL ETYEMEZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

11

ALİ SÜRÜCÜ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

12

MEHMET AKİF YILMAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

13

ZERRİN ÖZEL

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

14

OSMAN SEÇGİN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

15

MUHAMMED ZEREN

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İLİ: KÜTAHYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET TAN

YÜKSEK

MUHASEBECİ

2

İSHAK GAZEL

YÜKSEK

AVUKAT

3

CEYDA ÇETİN ERENLER

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

4

MUSTAFA ÖZBEY

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

MEHMET KAYMAZ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: MALATYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BÜLENT TÜFENKCİ

YÜKSEK

AVUKAT

2

ÖZNUR ÇALIK

YÜKSEK

ECZACI

3

AHMET ÇAKIR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

HAKAN KAHTALI

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5

SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

VAHİT ATALAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : MANİSA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MURAT BAYBATUR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

UĞUR AYDEMİR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

3

İSMAİL BİLEN

YÜKSEK

AVUKAT

4

SEMRA KAPLAN KIVIRCIK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5

MEHMET ALİ ÖZKAN

YÜKSEK

AVUKAT

6

GÜZİDE İÇEN KASAP

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

7

OZAN ERDEM

YÜKSEK

SİYASETÇİ

8

MEHMET SENCER TÜRKMEN

YÜKSEK

ECZACI

9

SAMED ZENGİNOĞLU

ORTA

ÖĞRENCİ

10

SERKAN EREN

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İLİ: MARDİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ŞEHMUZ DİNÇER

YÜKSEK

MİMAR

2

CENGİZ DEMİRKAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

VEYSİ ŞAHİN

YÜKSEK

MÜHENDİS

4

AHMET MUNİP YILDIZOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

İBRAHİM KÖSEN

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6

AHMET KAYA

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : MERSİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

LÜTFİ ELVAN

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

2

ALİ CUMHUR TAŞKIN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

ZEYNEP GÜL YILMAZ

YÜKSEK

AVUKAT

4

HACI ÖZKAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

BİLAL ÖZKAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

6

ALİ KESER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

8

ORHAN KEMAL YÜKSEL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

9

GÜLLÜ CAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

10

MEHMET SAİT KAYAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

11

M. NACİ DURMAZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

12

RABİA NUR ŞENLİK

ORTA

ÖĞRENCİ

13

MUHAMMED EMİN ERDEN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ : MUĞLA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET YAVUZ DEMİR

YÜKSEK

ÖĞRETMEN / EĞİTMEN

2

YELDA EROL GÖKCAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

MUHİTTİN KAYABAŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

HÜSEYİN ZAFER ALKAYA

YÜKSEK

DOKTOR

5

EYLEM TAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6

KADİR DAĞLI

YÜKSEK

AVUKAT

7

ARİF SERT

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ : MUŞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET EMİN ŞİMŞEK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

ABDULSELAM ER

YÜKSEK

ÖĞRETMEN / EĞİTMEN

3

ABDULMECİT CANTEPE

ORTA

SERBEST/ÖZEL

4

FİGEN ERGÜL

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ: NEVŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA AÇIKGÖZ

YÜKSEK

ECZACI

2

YÜCEL MENEKŞE

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3

EMRE ÇALIŞKAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ: NİĞDE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

YAVUZ ERGUN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

SELİM GÜLTEKİN

YÜKSEK

ECZACI

3

SEDAT ÇAĞLAR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

İLİ: ORDU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ŞENEL YEDİYILDIZ

YÜKSEK

DOKTOR

2

ERGÜN TAŞCI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

METİN GÜNDOĞDU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

HAMİDE AYDEMİR DEMİR

YÜKSEK

MUHASEBECİ

5

SAİT İNAN

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

6

YAVUZ SELİM KIRAN

YÜKSEK

MÜŞAVİR

İLİ: OSMANİYE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

İSMAİL KAYA

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

3

ASENA ALACA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

YUSUF MİNGAN

ORTA

ÖĞRENCİ

İLİ: RİZE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HAYATİ YAZICI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

OSMAN AŞKIN BAK

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

MUHAMMED AVCI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : SAKARYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

ALİ İHSAN YAVUZ

YÜKSEK

AVUKAT

2

RECEP UNCUOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

KENAN SOFUOĞLU

YÜKSEK

SPORCU

4

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

ALİ İNCİ

YÜKSEK

EĞİTMEN

6

EKREM YÜCE

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

7

LÜTFİ BAYRAKTAR

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : SAMSUN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET DEMİRCAN

YÜKSEK

DOKTOR

2

YUSUF ZİYA YILMAZ

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

ÇİĞDEM KARAASLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

4

FUAT KÖKTAŞ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

5

ORHAN KIRCALI

YÜKSEK

AVUKAT

6

BEKİR KELEŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

ELİF COŞKUN BİLGİN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

8

CANER GÖKTEPE

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL

SEKTÖR

9

MUHAMMET YASİR OKUDAN

YÜKSEK

MUHASEBECİ

İLİ: SİİRT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

OSMAN ÖREN

YÜKSEK

ÖĞRETMEN / EĞİTMEN

2

SADETTİN SABAZ

YÜKSEK

EĞİTMEN

3

LOKMAN ÖZCAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ : SİNOP

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

NAZIM MAVİŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

AYHAN ERGÜN

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

İLİ: SİVAS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

İSMET YILMAZ

YÜKSEK

HUKUKÇU

2

MEHMET HABİB SOLUK

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

SEMİHA EKİNCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

RÜSTEM YÜCE

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

YAŞAR SAYAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

İLİ : ŞANLIURFA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET EŞREF FAKIBABA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

MEHMET KASIM GÜLPINAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

HALİL ÖZCAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4

ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL

YÜKSEK

ECZACI

5

MEHMET ALİ CEVHERİ

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

6

İBRAHİM HALİL YILDIZ

YÜKSEK

AVUKAT

7

HALİL ÖZŞAVLI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

8

AHMET AKAY

YÜKSEK

EMEKLİ

9

MEHMET FATİH AKSOY

İLK

SERBEST/ÖZEL

10

GÜLER KAMA İZOL

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

11

İBRAHİM TORU

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

12

SEDAT ERTÜRK

YÜKSEK

EKONOMİST / İKTİSATÇI

13

İSMAİL TOSUN

YÜKSEK

ÖĞRENCİ

14

İBRAHİM AYHAN

ORTA

ÇİFTÇİ

İLİ : ŞIRNAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

RİZGİN BİRLİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

2

HATİCE ATAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

MEHMET EMİN DİNDAR

YÜKSEK

TIP DOKTORU

4

MAHMUT ÖKTEN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

İLİ : TEKİRDAĞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUSTAFA ŞENTOP

YÜKSEK

HUKUKÇU

2

MUSTAFA YEL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3

ÇİĞDEM KONCAGÜL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

MESTAN ÖZCAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

5

KERİM ATALAY

YÜKSEK

AVUKAT

6

ABDULLAH ÖĞE

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

7

CEM KARACA

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : TOKAT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

YUSUF BEYAZIT

YÜKSEK

AVUKAT

2

MUSTAFA ARSLAN

YÜKSEK

AVUKAT

3

ÖZLEM ZENGİN

YÜKSEK

AVUKAT

4

FATİH AKGÜN

YÜKSEK

AVUKAT

5

ADEM DİZER

YÜKSEK

ECZACI

İLİ : TRABZON

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MUHAMMET BALTA

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

2

ADNAN GÜNNAR

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

3

BAHAR AYVAZOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

4

SALİH CORA

YÜKSEK

AVUKAT

5

VEHBİ KOÇ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

SELÇUK ÇEBİ

YÜKSEK

SPORCU

İLİ: TUNCELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

HAKAN ÖZER

ORTA

SERBEST/ÖZEL

2

NAZİF YILDIRIM

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

İLİ: UŞAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

MEHMET ALTAY

YÜKSEK

AVUKAT

2

İSMAİL GÜNEŞ

YÜKSEK

DOKTOR

3

MERT ŞİŞMAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : VAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

OSMAN NURİ GÜLAÇAR

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

İRFAN KARTAL

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

3

ABDULAHAT ARVAS

ORTA

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

EBUBEKİR KAÇMAZ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

5

GÜLŞEN ORHAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

6

YILMAZ KILIÇ

ORTA

MEMUR

7

BİLAL EMRE YÖRÜK

YÜKSEK

YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

8

MALİK ÖZBEY

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ: YALOVA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2

MELİHA AKYOL

ORTA

ÖĞRENCİ

3

HASAN ÖZÇELİK

YÜKSEK

YÖNETİCİ - KAMU

İLİ: YOZGAT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

BEKİR BOZDAĞ

YÜKSEK

AVUKAT

2

YUSUF BAŞER

YÜKSEK

AVUKAT

3

SİBEL YILDIRIM

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

4

İSKENDER MİNAR

YÜKSEK

AVUKAT

İLİ : ZONGULDAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ

1

POLAT TÜRKMEN

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2

AHMET ÇOLAKOĞLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3

HAMDİ UÇAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4

ZÜLEYHA ARIMAN

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

5

BURHAN ONUK

YÜKSEK

MÜHENDİS / MİMAR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.