banner698

19 Ocak 2021

Sayıştay 18 sözleşmeli personel alacak

Sayıştay Başkanlığından:

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI


T.C. Sayıştay Başkanlığı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978  tarihli  ve  7/15754  sayılı  Bakanlar  Kurulu  Kararı  ile  yürürlüğe  konulan  Sözleşmeli  Personel  Çalıştırılmasına  İlişkin  Esaslar  ile  Ek  ve Değişiklikleri çerçevesinde sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı durumuna göre aşağıdaki Tabloda dağılımı gösterilen pozisyon unvanları için toplam 18 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.
 

POZİSYON UNVANI

POZİSYON ADET

ÖĞRENİM DURUMU

KPSS PUAN TÜRÜ

ARANAN NİTELİKLER

Büro Personeli

6

LİSANS

KPSS P3

1. Herhangi bir lisans programından mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P3 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

Büro Personeli

5

ÖN LİSANS

KPSS P93

1. Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P93 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

Öğretmen (Okul Öncesi)

1

LİSANS

KPSS P121

1.Anaokulu Öğretmenliği, Ana Okulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
2. KPSS P121 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

Çocuk Gelişimcisi

1

LİSANS

KPSS P10

1. Çocuk Gelişimi veya Çocuk Sağlığı ve Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Anaokulu Öğretmenliği, Ana Okulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P10 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.
3. Pedagojik Formasyon almış olmak.

Teknisyen (Elektrik Teknisyeni)

3

ORTA ÖĞRETİM

KPSS P94

1. Endüstri Meslek Liseleri, Teknik Liseler, Anadolu Teknik Liseleri ve Anadolu Meslek Liselerinin; Elektrik Bölümünden mezun olmak veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü dalından mezun olmak veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Endüstriyel Bakım Onarım dalından mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P94 Puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

Teknisyen

1.Endüstri Meslek Liseleri, Teknik Liseler, Anadolu Teknik Liseleri ve Anadolu Meslek Liselerinin; Elektrik-Elektronik Bölümünden Mezun Olmak veya Elektrik Elektronik Teknoloji Alanının Görüntü ve Ses Sistemleri Dalından Mezun Olmak veya Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanının Güvenlik Sistemleri dalından mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P94 Puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

(Elektrik-

Elektronik veya

2

ORTA ÖĞRETİM

KPSS P94

Elektronik

Teknisyeni)


Başvurular 20.01.2021 tarihinde başlayacak olup, 03.02.2021 tarihi mesai bitimine kadardır.

Sözleşmeli  Personel  alımına  ilişkin  detaylı  açıklamaları  içeren  ilan  metnine  ve  başvuru  formuna  www.sayistay.gov.tr  adresinden  ulaşılması gerekmektedir.

İlgililere önemle duyurulur.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.