17 Eylül 2018

Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası

ANKARA (AA) - Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara'da yapıldı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Altındağ Spor Salonu'ndaki şampiyonada 92'si erkek, 26'sı kadın olmak üzere 118 sporcu mücadele etti.

Şampiyonada dereceye giren sporcular şöyle:


- Erkekler ferdi


Klasman 1-3

1- Yusuf Zaladin

2- Ümit Demirbilek

3- Bayram Koşak

3- Selim Özen

Klasman 4

1- Nesim Turan

2- Süleyman Vural

3- Davut Çaçan

3- Mehmet Doğru

Klasman 5

1- Ali Öztürk

2- Hamza Çalışkan

3- Yusuf Turgut

3- Ahmet Yıldırım

Klasman 6

1- Bektaş Aykaç

2- Mithatcan Tekin

3- İsmail Yılmaz

3- Caner Çağlayan

Klasman 7

1- Uğurcan Kulik

2- Arif Arslantürk

3- Alparslan Buğra

3- Murathan Sayınalp

Klasman 8

1- Mustafa Özdemir

2- Kerim Gazi Şahiner

3- İsmail Akşun

3- Murat Gürbüz

Klasman 9

1- Hamza Deniz Onat

2- Kerim Özay

3- Kadir Tetik

3- Haydar Çataloğlu

Klasman 10

1- Fatih Erden

2- Yağız Ergin

3- Aydın Demirkol

3- Anıl Arar

- Erkekler takım


Klasman 1-3

1- Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Selim Özen

2- Hasan Cem Karapire-Bayram Koçak

3- Emre Meydan-Duran Gökkaya-Hakan Şahin

3- Berat İnce-Abdullah Tekin

Klasman 4-5

1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Mustafa Uzuner

2- Nesim Turan-Süleyman Varol-İbrahim Özmen

3- Alperen Samur-Abdülkerim Yasin Tekin-Ali Özkan

3- Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut-Mehmet Doğru

Klasman 6-7

1- Uğurcan Kulik-Bektaş Aykaç

2- Arif Aslantürk-Mithan Cantekin

3- Barış Besi-Fikret Polat-Kadir Tetik

3- Hakan Koşar-Yahya Balcı

Klasman 8

1- İsmail Akşun-Mustafa Özdemir

2- Murathan Sayınalp-Kerim Gazi Şahiner

3- Adnan Şeyh Elceyret-Selman Doğan

3- Yüksel Karaman-Serdar Çakır

Klasman 9-10

1- Fatih Erden-Yağız Ergün-Alparslan Buğra

2- Hamza Deniz Onat-Anıl Arar-Recep Karadeniz

3- Mehmet Aslan-Yusuf Gökay-Tuncay Ocak

3- Hakan Direk-Mahmut Bozkurt-Selim Dereli

- Kadınlar ferdi


Klasman 2-3

1- Nergiz Altıntaş

2- Hatice Duman

3- Senanur Korkmaz

3- Saliha Yılmaz

Klasman 4-5

1- İrem Oluk

2- Merve Sefa Özsoy

3- Rümeysa Cesur

3- İrem Dürüst

Klasman 6-7-8

1- Kübra Korkut

2- Şeyda Toprak

3- Aycan Taş

3- Behiye Kılıç

Klasman 9-10

1- Merve Cansu Demir

2- Neslihan Kavas

3- Hilal Türkkan

3- Ebru Can

- Kadınlar takım


Klasman 5

1- İrem Oluk-Ayşegül Özdemir-Merve Sefa Özsu

2- İrem Dürüst-Sinem Çağlayan

3- Rahime Nur Gedikli-Saliha Yılmaz

3- Elif Gelgeç-Senanur Korkmaz

Klasman 10

1- Merve Cansu Demir-Ayşe Uğurlu-Şeyda Toprak

2- Elif Su Güney-Ebru Can-Behiye Kılıç


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.