banner664

Ziyaretci Defteri

Ad Soyad

E-Mail

Şehir

Yorum

Misafir Avatar
Av. GALİP KUBATLI (ŞANLIURFA) 2 yıl önce

Hukuki haber, uzun zamandan beri takip ettiğim bir site ve ara ara ben de katkıda bulunmaya çalışıyorum. Gerek güncelliği kendinize ilke edinmeniz gerek yeni başlayanlara kapı açıyor olmanız takdire değerdir. Özellikle alanında uzman hukukçuların katkılarıyla yayımlanan makaleler birçok kişinin ufkunun açılmasını sağlıyor. Yayımda ve hazırlıkta emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Misafir Avatar
Av. Mehmet B. (İst.) 4 yıl önce

Yıllardan beri Hukuk Gündemini Hukukihaber den takip ediyorum. Yazarlarınızı da takip ediyorum. Bilgisayarımda sık kullanılanlar arasındasınız. Hergün en azüç dört defa sitenizden gelişmelere bakıyorum. Hukuk camiası için çok büyük bir boşluğu doldurdunuz. Hukukihaber ailesine emekleri için teşekkür ederim.

Misafir Avatar
MEHMET FETHİ KARSLI (kocaeli) 6 yıl önce

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR..MAHKEME İLAMINDA, MİLLİ AHLAK TİMSALİ YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA KARAR VERİLİR..GEREKÇESİ İSE: **HÜR**BAĞIMSIZ**ŞANLI, YÜCE BİR TOPLUM HALİNDE YAŞAYAN VE YENİ KUŞAKLARINA: ESARET VE SEFALETTEN UZAK ONURLU AİLELERİN YAŞADIĞI VATANA DA BU YOLLA SAHİP ÇIKILMASI GÖREVİNİ VERİR..BU MESAJIN NE MANAYA GELDİĞİNİ BİLMEYENLER, ASLA TOPLUMA REHBER OLAMAZLAR, FARK YARATAMAZLAR, ÇÜNKÜ KULLANILMAK VE ARDINDAN DA DELİĞE SÜPRÜLMEK MAKSADIYLA İŞ BAŞINA GETİRİLDİKLERİ İÇİN DE EN YAKININDAKİ MİLLET TARAFINDAN GÖREVLENDİRİLMİŞLERE DE TEKME ATMAKTAN ÇEKİNMEZLER......AHLAK MANEVİYAT EDEBİYATI YAPIP SAHİP OLANLARDAN DA HAZ ETMEZLER..BU YÜZDEN DE ZATEN YERLERİ DE TOZLU RAFLAR VEYA KAZDIKLARI, KAZILDIKLARI DELİK VEYA ÇUKUR OLMUŞTUR....

Misafir Avatar
Kevser AKSU (Osmaniye) 6 yıl önce

Avukat olmayı düşünüyordum.Bu siteye girdim ve aklımdaki bütün soru işaretleri gitti.O yüzden çok teşekkürler :)

Misafir Avatar
Atakan Karataş (İstanbul) 6 yıl önce

Hukukum.net olarak hukuk haberleri konusunda başarılarınızı takdir ediyor. Sizlere dost hukuk sitesi olmayı teklif ediyoruz.

Misafir Avatar
Emek Danışmanlık (İstanbul) 7 yıl önce

Paylaşımlar harika, insanların yorum yapmalarına fikir beyan etmelerine olanak sağladığınız için teşekkür ederim.

Misafir Avatar
eda ateş adıyeke (istanbul) 8 yıl önce

bu siteyi son birkaç aydır takip ediyorum, evde,yolda,öğle aralarında iş yerinde bir şekilde okumaya çalışıyorum. Emeği geçen ve saçmalamayan herkesin ellerine sağlık :)

Misafir Avatar
Av. Kadir (İstanbul) 8 yıl önce

Öncelikle 6. yayın yılınızı kutlarım. Tematik yayın yapan bir site için kısa bir süre değil. Başarılarınızın devamını dilerim. Ancak 6 yaşındaki bir site için içerik yeterli değil. Zenginleştirmek şart. Bu vesileyle özgün işler de yapılmalı. Öncelikle Haber7.com'da yayınladığı yazıların aynısını gönderen Reşat Petek ve Ersan Şen'in yazılarına son vererek başlayabilirsiniz. Bu yazıları gördükçe kendimle dalga geçiliyor gibi hissediyorum. İyi çalışmalar.

Misafir Avatar
Av. Murat (Ankara) 8 yıl önce

1 yıldır sitenizi takip ediyorum. 6. yılınız olduğunu bilmiyordum. çok başarılı bir hukuk sitesi konumundasınız. galiba bir çok hukuk sitesi sizin girdiğiniz haberleri yayınlıyorlar. sizden sonra yayınladıkları için bunu görebiliyorum. Nice yıllara diyorum. çalışmalarınızda başarılar.

Misafir Avatar
Umut E. (İstanbul) 8 yıl önce

Sitenizin yeni tasarımını daha çok beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim

Misafir Avatar
Oktay Velidedeoğlu (Çorum) 9 yıl önce

Siteniz harika, alanında rakipsiz. Bu platformu haftalık veya neden olmasın günlük gazete formatına taşırsanız eğer, ilk aboneniz benim...Başarılar, tebrikler

Misafir Avatar
Nilüfer (İstanbul) 9 yıl önce

Merak ve ihtiyaç duyulan gerekli ve aktüel konulara yer vermişsiniz. Çok yararlı hizmetiniz için sağ olun. Lütfen girişteki "sende" yi, "sen de" olarak düzeltip, her yerde tahrif edilen dilimize destek olunuz.

Misafir Avatar
halit mavideniz (izmir) 9 yıl önce

2003 yılında makedon plaklalı tır ablamın kaza sonucu öümüne sebep oldu. 2005 dava açtık. 8 senedir tebligat yapamadık firmaya dava zaman aşımına uğrarmı olay izmirde oldu.

Misafir Avatar
Rahmi Sağlam (DENİZLİ) 10 yıl önce

Ben doktorum. Şimdiye kadar hiçbir site bu kadar çok hoşuma gitmedi. Hiçbir siteye bu kadar çok zaman harcamadım. Sitenizi doya doya zevk alarak okuyup inceledim. Adeta beynime oturdu. Bundan sonra benim için cazibe merkezi olacak gibi. Başarılar dilerim. Okuyan herkese selam.

Misafir Avatar
dinç varlıol (izmir) 10 yıl önce

harika bir site.herkese açık olması, hukukun değerinin daha çok anlaşılmasını sağlıyor, kılavuz oluyor.teşekkürler.

Misafir Avatar
abdullah can (kırklareli) 10 yıl önce

sayfanızı bende takip ediyorum çok faydalı bilgiler var hepinize teşekkür ederim

Misafir Avatar
İst. İ. Md. (Takipteyim) 11 yıl önce

Güncelliği bırakmadınız. Yaklaşık 7-8 aydır sitenizi takip ediyorum. Tatil günlerinde dahi yeni haber yayınladınız. Bravo. Ama Yazarlarınızı arttırmalısınız. Bu konuda bir çalışmaya girdiğinizi ve siteniden çağrı yaptığınızı gördüm. Çağrınız ve içeriği çok güzel. Yazma duygularımı depreştirdi inanın. En yakın zamanda görüşmek üzere...

Misafir Avatar
Av. Burak (istekler) 11 yıl önce

Siteniz çok dolu ve güzel. ama, FORUM BAROLARDAN HABERLER SORU CEVAP DAHA ÇOK SİTE YAZARI YASALARA ULAŞILACAK LİNKLER RÖPORTAJLAR ÖZEL DOSYALAR da olmalı. Teşekkürler

Misafir Avatar
AVUKAT HAKLARI (Ne kadar hukuk haberi varmış..) 11 yıl önce

yaklaşık bir yıldan beri sitenize en az gün aşırı giriyoruz. Güncel ve devamlı son dakika haberlerinizi okuyoruz. ülkemizde ne kadar çok son dakika hukuk haberleri varmış. şaşırdık yani. gündemi takip etmek zor bu memlekette. hukuk gündemini takip etmekte de zorlanır olduk. demekki ciddi değişim yaşıyoruz hukukta da. gördüğümüz kadarıyla devamlı güncel oldunuz. hukukihaber. alanında rakipsiz oldu. büyük bir boşluğu doldurdunuz. bizi hukuk gündemine bağladığınız için teşekkürler.

Misafir Avatar
Akıf Kılıç (Hukuki haber bir boşluğu doldurdu.) 11 yıl önce

Gündem hukuk olmasına rağmen tüm medya hukuki habere bir başlık dahi ayırmamakta. Bu eksiği tamamladınız. Bravo. Tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Misafir Avatar
jale (biraz magazin) 11 yıl önce

daha çok okunmak pardon bakılmak için magazin haberleri lazım. 3. sayfa haberlerini arttırın. Ne bu canıım. hep ciddi hep cidiii...i

Misafir Avatar
hukukihaber'e teşekkürler. (konya) 11 yıl önce

hukukla ilgili güncel haberleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. http://ramazankorkmaz123.blogcu.com/

Misafir Avatar
aksaray 12 yıl önce

başarılar diler www.altinkayali.blogspot.com sitemizede bekleriz

Misafir Avatar
Stajyer (Paris) 12 yıl önce

Yeni formatınız daha güzel...

Misafir Avatar
Denizli'den Yargı Mensubu (Arşiv kayıtlarınız çok iyi.) 12 yıl önce

Sadece hukuki haber yayını yapmanızı takdirle karşılıyorum. Çok ciddi bir arşiv kaydınız var. Demekki ciddi olarak sitenizi güncel tutmuş ve büyük emek vermişsiniz. Hukukçuların ve Yargı Mensuplarının sorunlarına ve çözümlerinin takibine eğilmelisiniz. Emeği geçenleri tebrik ederim.

Misafir Avatar
Bakırköy'lü Avukat (İSTANBUL) 12 yıl önce

hukukihaberin yeni formatını daha çok beğendim. Siteniz devamlı bir gelişim ve olumlu değişim yolunda ilerliyor. Bravo.

Misafir Avatar
Müdafii (İst.) 12 yıl önce

Sitenizin yeni şekli çok güzel olmuş. Yayınlarınızdaki istikrarı ve her gün güncel olan haberleri takdirle takip ediyorum. Site yazarlarınızda hukukçu yazarları artırmanızı rica ederim. Gündemin hukuk olduğu ve uyuşmazlığın gani gani olduğu, dev "adalet sarayları"nın yükseldiği bir ülkede, hiç haber sıkıntısı çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz:)) Hukukihaberi takip edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Başarılar...

Misafir Avatar
Av. Toprak Erinç (Gaziantep) 12 yıl önce

son 2 haftadır güncel haberlerde bir durgunluk var. özellikle hukuki haberler hız kaybetti sitenizde. sizden daha aktif yazılar bekliyoruz.

Misafir Avatar
Avukat Ramazan VEFA (DİYARBAKIR) 12 yıl önce

öncelikle sitenizin çok güzel olduğunu belirtmek isterim.Ancak kararlar bölümünde güncel içtihatlar veya kararlara biraz fazla yer ayırırsanız mesela en son karar verilen 5 ceza ve hukuk içtihatı gibi, çok daha güzel olabilir diye düşünüyorum.ama yine de emeğinize sağlık güzel site.teşekkür ederim.

Misafir Avatar
Toprak Erinç (Gaziantep) 12 yıl önce

2 aydır internet haberde sadece sizi okuyor sizinle bilgileniyorum. hukuki haberleri tek bir sayfada bulabilmek gerçekten çok güzel ve pratik. siteme sizi eklediğim günden beri sayfam daha bir ciddiyet kazandı. teşekkürler hukuki haber.net

Misafir Avatar
Av.İlker Abadullah YILMAZ (İSTANBUL) 12 yıl önce

çalışmalarınızdan,sunumlarınızdan,araştırma ve incelemeler yapıp bilgi paylaşımınızda bulunduğunuzdan dolayı sizlere teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim..uluslararası ticaret hukuku konularına biraz daha fazla yer verilirse çok memnun olurum...Avukat İlker Abdullah YILMAZ(Universitat Pompeu Fabra Barcelona)

Misafir Avatar
abdurrahman seven (muş) 12 yıl önce

Orda olmanın nekadar önemli olduğunu benim yanımda buda olsaydınız anlardınız .Gerçekten hukuk okumak onemli ben hep ULDAĞ HUKUKU kazanmayı istedim molmadı ama olmayacak diye bişey yok ben oraya gelmekle kalmayacak orda çok önemli işler yapacam .Bence kucuk şeyler sorun yapılmamalı yoneticilerinde küçük sorunları büyük görmeleri gerekir.Sizcede öyle değilmi cebinde bi çay parsı olmayan öğrenciler kadar zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.Burada öğrenciler toprak kkan elleriyle yemek yiyor kalem tutuyor yapmanız gereken çalışmak bunlar çok klasik laflar biliyorum ama hakıkatler dillerde klasikleşsede kendinden bişey kaybetmez değilmi ? Bunu kimin okuyacağını bilmiyorum ama kim okuyacaksa bana ul. hukuku kazanma noktasındabirkaç kelime söylemesini isterdim .Ayarıca bu uygulamanız içinde tsk ederim :)

Misafir Avatar
Avukat Cihangir Cayrancı (İskenderun) 12 yıl önce

Tüm hukuk haberlerini burdan takip eder oldum.Ellerinize ve emeğinize sağlık.Başarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim... Avukat Cihangir Cayrancı-iskenderun

Misafir Avatar
şenay idalı (istanbul) 12 yıl önce

Ciddi ve değerli bilgilere yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Misafir Avatar
mEHMET bAGATURHAN (İSTANBUL) 12 yıl önce

Burası bir hukuk ve hukukçular sitesi. verilen ve yapılan bütün değerlendirmeler hukuk üzerine... birilerinin bir şekilde danışacağı bir danışmka hattının olmayışı bence en önemli sorun... ben bir soru sormak istiyorum. bunu normal sitelerde normal hukukçulara sormam bana verecekleri cevabı tatmin edilmez olarak görmeme neden olabilir. sizden ricam vereceğiniz cevabın varsa yasal hükmünü de iliştirmenizdir anayasa değişiklik paketinde ki oylamada bir çok yasa bir paket halinde oylandı.. 330 oy sınırını aşamayan yasa kendiliğinden paketten düştü. aynı şekilde 367 oy alan bir yasa olsaydı paketten düşermiydi? yada yeniden paketle birlikte oylanır referanduma sunulurmuydu? eğer cevaplarsanız çok sevinirim... ayrıca gerçekten böyle bir site açtığınız içinde teşekkür ederim

Misafir Avatar
pıtırcık 12 yıl önce

merhaba çok güzel bi site olmuş ellerinize sağlık