TRT'ye, hukukçu yönetim kurulu üyesi aranıyor
Radyo ve Televizyon Üst Kurulundan:
 
Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun 30/07/2013 tarihli ve 2013/45sayılı toplantısında, 6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun’un amir hükümlerine göre, Hukuk alanında görev yapan TRT Yönetim Kurulu Üyesinin 2954 sayılı Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun11 inci maddesi gereğince görev süresinin 17/09/2013 Salı günü sona erecekolması nedeniyle, yerine Bakanlar Kurulu tarafından atama yapılabilmesi için, iki adayın belirlenmesine karar verilmiştir. Buna göre aday başvuruları, buduyurunun Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihtenitibaren başlayacak ve başvurular onbeş gün içinde(15 inci gün ve saat 18.00’e kadar) yapılacaktır.
 
2954 sayılı Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun 11 inci maddesinde belirtilen şartlarıtaşıyan adaylar, aşağıda yer alan belgelerle birlikte Radyo ve Televizyon ÜstKurulu İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi 1597. Cadde No:13 06800 Bilkent - Çankaya/ANKARA adresine süresi içinde posta ile veya şahsen başvuruda bulunabileceklerdir. Eksik veya usulüne uygun olarak hazırlanmayan belgeyle yapılan müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmelerde başvurular dikkatealınmayacaktır. Başvuru tarihi olarak, müracaat dilekçesi ve eklerinin, ÜstKurul evrakına giriş tarihi esas alınacaktır.
 
Başvuru için istenilen belgeler:
 
1 - Başvurudilekçesi (adres ve irtibat telefonu da yer alacak)
 
2 - Özgeçmiş(Yasada belirtilen temayüz ettiği branşı belirterek)
 
3 - Nüfuscüzdan fotokopisi (T.C kimlik numaralı)
 
4 - Diplomaaslı veya Kurumca onaylı sureti (Postayla yapılan başvurularda noter tasdikiaranacaktır.)
 
5 - Sabıkakaydının bulunmadığına dair yazılı beyanı
 
6 - Herhangibir siyasi partiye üye olmadığına dair yazılı beyanı
 
Kamuoyunun ve ilgililerin dikkatine sunulur.Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.