Çorum’da Baro Başkanı Av. Turan Kalıpcı ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sağkan, kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen kutlamanın ardından meslektaşlarla sohbet etti. TBB’nin çalışmalarına ilişkin bilgi veren Sağkan ağırlıklı olarak meslektaşlardan gelen soruları cevapladı.

Daha sonra Eğitim Semineri Açılışına katılan Birlik Başkanı, burada da genç meslektaşlara avukatlık mesleğine ilişkin bilgi vererek kendi deneyimlerini aktardı.

Çorum Barosu’nun 72. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler meslekte 40. ve 50. yılını dolduran avukatlara plaket verme töreniyle devam etti. Burada usta çırak ilişkisinin taşıdığı değere dikkat çeken Sağkan, meslek ustalarına on yıllar boyunca verdikleri hak ve hukuk mücadelesi için teşekkür etti.

Birlik Başkanı Sağkan’ın Çorum’daki programı mesleğe yeni adım atan stajyer avukatlara ruhsat verme töreni ile sonlandı.

Programa Tokat Baro başkanı Av. Volkan Bozkurt ve Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı da katıldı

Birlik Başkanı Sağkan Çorum’da kendisine eşlik eden heyetle birlikte Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı da ziyaret etti.