TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Yakup Gül'ün koordinatörlüğündeki 3. aşama eğitim, 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde, ilk iki aşama eğitimleri alan 45 barodan 72 avukatın katılımıyla gerçekleştirildi.

Eğitimcilerin Eğitimi programını başarıyla tamamlayan avukatlara plaket ve sertifikaları, TBB Başkan Yardımcısı ve Eğitim Merkezi Koordinatörü Av. Ercan Demir tarafından törenle takdim edildi.

Demir, törende yaptığı konuşmada eğitime katılan avukatlara , avukatlık mesleğinin gelişimi ve meslektaşlara daha etkin hizmet sunulabilmesi için verdikleri emeğin önemine dikkat çekerek teşekkür etti.

“Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi olarak böyle bir çalışmanın merkezi şekilde organize edilip, mümkün olduğunca bütün barolarımıza CMK kapsamında yürütülen zorunlu müdafilik hizmetinin birbiriyle denkleşen, bütün barolarımızın kapasitelerinin birbirine yakın bir şekilde geliştirilebildiği bir zemini oluşturmak istedik. Bu eğitimin mutlaka olumlu sonuçları olacaktır” diyen Demir, eğitmenler Prof. Dr. Engin Karadağ, Prof. Dr. Mehmet Ali Dombaycı, Doç. Dr. Şerife Koza Çiftçi Karadağ, Av. Yakup Gül, Av. Özkan Yücel, Av. Mehmet Baran Selanik ve Av. Ahmet Sinan Sürücü’ye teşekkür etti.