Olay, dün akşam saat 20.30 sıralarında Cevizli Mahallesi Ulubey Sokak'ta bulunan bir plazada meydana geldi.

İddiaya göre, bir hukuk bürosunda stajyer avukat olarak çalışan Kübra Nur A., çalıştığı plazanın 11. katından aşağı atladı. Aşağı düşen Kübra Nur A. plazanın 3. Katındaki balkona çarparak yere düştü. Sesleri duyan plaza çalışanları durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç avukatın olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti.

Polis ekipleri olayın yaşandığı yere şerit çekerek çevrede önlem aldı. Ekiplerin Kübra Nur A.'nın oturduğu dairedeki incelemelerin de bir not bulduğu notta da 'bu bir intihardır' yazdığı öğrenildi. Yapılan incelemelerin ardından Stajyer avukatın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından cenaze, aile tarafından alındı. 

Görgü tanığı Arzu Ö., "Polis memuru gelip otoparkın çıkışını sordu. Polislerin fazla olduğunu görünce yan tarafa gittim bende. Bir intihar vakası olmuş. Gittiğimizde yerde yatan biri vardı. 11. kattan bir stajyer avukatın kendini attığını öğrendik. Daha önce görmedim. Tanımıyorum" dedi.